Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
14.07.2020
Запитання      Тема: Інше
Коли сканувати підписаний договір, не зберігалася остання сторінка з реквізитами сторін
Відповідь
14.07.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня. Замовником було двічі оголошено процедуру відкритих торгів на закупівлю послуг, обидві процедури не відбулись, через недотсатню кількість учасників. Був зареєстрований лише один учасник з ціновою пропозицією меншою за очікувану вартість. На даний час планується провести переговорну процедуру на підставі ч.2 п.1 статті 40. Запитання: Яку очікувану вартість зазначити в переговорні поцедурі? 1. Таку як була у відкритих торгах, чи 2. Ту що була подана одним учасником в процедурі відкитих торгів (менша за очікувану)?
Відповідь
14.07.2020
Запитання      Тема: Тендерна документація
Просимо Вас повідомити чи повинен Замовник відмінити торги, якщо допущено помилково забезпечення тендерної пропозиції більш ніж 0,5%. Виявлено після оголошення переможця. Жодних скарг, вимог від учасників стосовно розміру забезпечення не надходило.
Відповідь
14.07.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи можна провести закупівлю товару через Prozorro Market на суму до 20 тис.грн., якщо у лютому ц.р. було придбано той самий товар на суму 190 тис.грн. Дякую.
Відповідь
14.07.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Будь ласка надайте відповідь, чи правильно ми розумієимо частину 16, ст.30 Закону.Якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах: 1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону; 2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю. Це стосується тільки ст 16 кваліфікаційні вимоги,та п.2 Ми розоміємо так, що , якщо у учасникане має других документів окрім цих двох пунктів ми не маємо права додатково вимгати розміщення цих документів. Дякую
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json