Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.03.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1195 / 1331
Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова став переможцем закупівлі послуг з виготовлення науково-проектної документації. Відповідно до тендерної документації передбачалось залучення субпідрядників на виконання умов договору. Вартість робіт субпідрядників становить 300 тис. грн. Ознайомившись з роз'ясненням, розміщеним за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=15b7f331-3100-462b-b6ff-e0002424f90f&lang=uk-UA, просимо надати відповідь щодо того, чи може бути у цьому разі укладений прямий договір із субпідрядником? Який механізм проведення оплати Казначейською службою повинен застосовуватись? Чи потрібно у цьому випадку публікувати укладені зі субпідрядником договори, адже така підстава не зазначена як така, на яку дія Закону не поширюється.
Відповідь
22.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1145 / 1201
Доброго дня. Наша установа планує ввести в штат посаду "Фахівець з публічних закупівель". 0,5 % ставки планується надати одному із працівників лікарні, і ще 0,5 іншому працівникові (посада за сумісництвом). Один буде відповідальним за планування та проведення допорогових закупівель до 50 тис., інший - за спрощені закупівлі та процедури закупівель. Як правильно це оформити? Ці два працівники будуть вважатись як дві уповноважені особи? Посадова інструкція має бути на кожного окремо? Згідно з якими вимогами встановлювати працівнику конкретний посадовий оклад? Дякую.
Відповідь
22.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1122 / 1166
Добрий день, хочу уточнити чи підпадають ОСББ під дію ЗУ "Про публічні закупівлі"? 1. Адже на скільки мені відомо громадські організації не підпадають під цей закон, а ОСББ є такими ж неприбутковими організаціями як і громадські організації. 2. Відповідно до ст.2 п.3 "юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак:" ОСББ не забезпечують потреб держави або територіальної громади, ОСББ представляють інтереси та забезпечують потреби конкретного переліку співвласників які є засновниками цього ОСББ. Чекаю на відповідь, голова Правління ГС "Черкаська асоціація ОСББ та ЖБК "НА ВАРТІ" Друмашко Володимир
Відповідь
22.03.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1449 / 1528
Комунальним підприємством за результатами закупівлі підписано договір з юрособою платником ПДВ. Через 3 місяці від керівника юрособи надходить повідомлення про перехід на спрощену систему оподаткування без ПДВ. Чи правомірно буде підписання додаткової угоди на зменшення ціни договору на 20 відсотків за рахунок зменшення суми податків ( мінус суми ПДВ)
Відповідь
22.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1184 / 1286
Замовником було двічі оголошено спрощену закупівлю на закупівлю Бензину А-95, однак закупівлі автоматично відмінились електронною системою закупівель через відсутність пропозицій. За час проведення вказаних процедур збільшилась ціна Бензину у порівнянні з очікуваною вартістю. Чи може замовник укласти договір на закупівлю Бензину на підставі пп.1ч.7 ст. 3 Закону збільшивши суму договору у порівнянні до очікуваної вартості проведених спрощених закупівель?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2