Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.03.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1238 / 1310
Відповідно до п. 1 ч. 5 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі», дія Закону України «Про публічні закупівлі» не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, роботи і послуги, закупівля яких становить державну таємницю відповідно до Закону України "Про державну таємницю", або які згідно із законами України потребують спеціальних заходів безпеки. Порядок проведення закупівель товарів, робіт та послуг, що становлять державну таємницю регулює ст. 18 Закону України «Про оборонні закупівлі», відповідно до якої закупівля товарів, робіт і послуг оборонного призначення, що становить державну таємницю, здійснюється за закритими закупівлями відповідно до цього Закону з урахуванням положень закону, що регулює питання захисту державної таємниці.Враховуючи вище викладене та керуючись ст. 9 Закону України «Про публічні закупівлі», просимо Вас надати роз`яснення: 1. Який порядок отримання інформації про роботу та отримання доступу до Реєстру учасників відбору та виконавців державних контрактів (договорів)? 2. Який порядок проведення процедури закритих закупівель та де здійснювати публікацію Оголошення про початок переговорів/поетапних переговорів?
Відповідь
26.03.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1383 / 1401
Доброго дня! Звертаюся до Вас з наступним. Після перегляду відео "Планування закупівель, випуск 2" та переглянувши листи - роз'яснення на Вашому ресурсі про планування, маємо намір розпочати проведення закупівель на 2022 вже в вересні- жовтні цього року, тобто під очікувану вартість. Нажаль, на даний час, в нашому органі є розбіжність в поглядах стосовно можливості проведення таких закупівель, адже відсутність в вересні- жовтні п.р. ані Закону про бюджет, ані затвердженого кошторису, в т.ч. тимчасового, унеможливлює, в свою чергу, сформувати та затвердити річний план закупівель на 2022 рік (за всіма без виключення видатками, не тільки за видатками на оплату комунальних послуг), Отже, доходимо висновку, що бюджетний запит не може стати підставою для формування річного плану закупівель та проведення закупівель, в т.ч. під очікувану вартість. Також, є підозра, що казначейством не прийме заключені договори до реєстрації без відповідних асигнувань. передбачених в кошторисі. Враховуючи сказане та посилаючись на Ваші роз'яснення, прошу Вас підтвердити чи спростувати позицію нашого органу з приводу можливості або неможливості початку проведення закупівель на підставі лише бюджетного запиту та/або надати уривок, який нам необхідно буде включити в порядок проведення закупівель нашої організації, та відповідний уривок для включення в проект договору для реалізації такої можливості. Можливо, можете надати власний порядок проведення закупівель для прикладу, який враховує таку можливість. ДЯКУЮ!
Відповідь
26.03.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1233 / 1328
Доброго дня! Під час проведення відкритих торгів, тендерною документацією передбачалося, що під час використання електронної системи закупівель з метою подання учасниками тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги", тобто тендерна пропозиція у будь-якому випадку повинна містити накладений кваліфікований електронний підпис учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі. Під час перевірки Замовником, накладеного учасником електронного підпису на тендерну пропозицію, на сайті центрального засвідчувального органу за посиланням https://czo.gov.ua/verify згідно з протоколом створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису зазначена інформація, що тип носія особистого ключа – незахищений, тип підпису – удосконалений, сертифікат – кваліфікований. Підкажіть, будь ласка: 1) чи відповідає накладений учасником удосконалений електронний підпис вимогам замовника щодо накладення кваліфікованого електронного підпису на тендерну пропозицію, з урахуванням вимог визначених Законом України "Про електронні довірчі послуги" від 05.10.2017 року №2155-VIII та Постановою КМУ від 03.03.2020 року № 193? 2) чи можна це вважати підставою для відхилення тендерної пропозиції такого учасника у зазаначеній ситуації?
Відповідь
26.03.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1334 / 1387
Відповідно до абзацу 2 частини 1 Закону України "Про публічні закупівлі" річний план та зміни до нього безоплатно оприлюднюються замовником в електронній системі закупівель протягом п’яти робочих днів з дня затвердження річного плану та змін до нього. Питання: - коли повинен бути затверджений річний план закупівель? - чи встановлюється дата затвердження річного плану закупівель лише Положенням про планування закупівель кожного органу влади,чи якийсь ще нормативно-правовий акт регулює це питання? - чи прописується десь вимога щодо затвердження річного плану закупівель до початку року його дії (чи має бути затверджений у 2020 році річний план закупівель на 2021 рік)? - чи інсує вимога щодо необхідного проміжку часу між затвердженням плану закупівель (або змін до нього) та безпосередньо початком проведення процедури закупівель?
Відповідь
26.03.2021 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1387 / 1387
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, у випадку, якщо Антимонопоолним комітетом України було прийнято рішення, яким зобов'язано замовника внести зміни до тендерноої документації, то яким чином можливо забезпечити виконання такого рішення? Чи є процедури моніторингу виконання рішення АМКУ? Які санкції можуть буди для замовника в разі невиконання рішення АМКУ (штраф у розмірах, визначених статтею 164-14 КУпАП, або існують також інші санкції)? Чи може замовник при внесенні змін до тендерної документації на виконання рішення АМКУ вносити також інші зміни (встановлювати додаткові вимоги)? У разі, якщо внесені замовником зміни фактично не відповідають змінам, внесення яких передбачено рішенням, то яким чином оскаржувати такі дії замовника - через АМКУ або шляхом звернення до суду? Буду вдячна за інформацію!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2