Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3608 / 3634
Допоможіть будь ласка розібратися. На 2021 рік на по кошторису виділили 36200,00 грн. на закупівлю природного газу, до потреби 285000,00 грн. Чи можемо ми заключити прямий договір без використання системи з публікацієє звіту про укладний договір на суму 36200,00? Чи можемо ми при додатковому виділенні коштів (при внесеннях змін до нашого бюджету) укласти до договору заключеного на 36200,00 грн. додаткову угоду на збульшення суми договору на суму 150000,00 грн. (задля забезпечення газом до кінця опалювального сезону) а в квітні-травні оголосити тендер на закупівлю природного газу до кінця року. Чи в праві ми публікувати звіт про укладений договір зазначаючи що він діє з 01 січяня 2021 року хоча він укладений 16.01.2021 року? Допоможіть будь ласка.
Відповідь
16.01.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3405 / 3459
Доброго дня! При закупівлі послуг з придбання та супровіду або супровіду програмного забезпечення. Якщо постачальник надає довідку що він є правовласником (розробником цього програмного забезпечення) авторського права на даний продукт. Чи правомірне для нього застосування аб. 5, пункт 2, частини 7, статті 3, а саме існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності? Або аб. 4, пункт 2, частини 7, статті 3, а саме відсутність конкуренції з технічних причин? При закупівлі послуг інтернет провайдера (доступ до мережі інтернет), чи правомірне для нього застосування аб. 4, пункт 2, частини 7, статті 3, а саме відсутність конкуренції з технічних причин, якщо на підприємстві встановлено діюче обладнання, та проведена телекомунікаційна мережа?
Відповідь
15.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4341 / 4544
Добрий день! У грудні 2020 року було проведено спрощену процедуру закупівлі, відкриті торги та переговорну процедуру. У січні місяці заклад змінив назву (до назви додалося Кременчуцького району (ЄДРПОУ не змінилося)). Нами було надіслано листи Учасникам із зазначеною новою назвою і установчими документами. Тож, станом на сьогодні ми укладаємо договори, по раніше проведеним закупівлям, і прописуємо вже нову назву й ставимо нову печатку. Однак, Казначейство нашого міста наполягає на тому, що договір повинен бути із назвою з якою проводилися торги, а печатка може стояти й нова (з новою назвою) і просто необхідно робити додаткову угоду. Скажіть будь ласка, як нам вчинити правильно, згідно законодавства: укладати одразу договір на нову назву чи все ж таки потрібно пропонувати ту назву, яка була в проекті до договору? Дякую.
Відповідь
15.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3455 / 3514
доброго дня! Цікавить трактування періоду, зазначеного у підпункті 2, п 5 ст 41 Закону, а саме: 90 днів - це період, що наступає з дати підписання договору, протягом якого можливе збільшення ціни не більше, ніж на 10% один раз, чи це період, по закінченні якого з моменту підписання договору надається можливість збільшити ціну максимально на 10%? тобто, чи правомірно змінювати ціну вперше з моменту підписання договору на, приміром, 60й день з моменту підписання договору? і, в разі можливості підняття ціни протягом 90 днів, по їх вичерпуванні, припустимо, на 92 день можливе повторне підняття ціни не більше ніж на 10%? заздалегідь дякуємо за відповідь
Відповідь
15.01.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4093 / 4096
Будь ласка надайте відповідь. Заплановано проведення 3х заходів (окремих заходів впродовж року по різним місяцям), але за одним кодом ДК 021:2015: 79950000-8 : 1й захід січень 2021 року – 2 млн грн – відкриті торги 2й захід січень 2021 року – 3 млнгрн – відкриті торги 4й захід січень 2021 року – 5 млн грн – відкриті торги з англійською публікацією. Питання: якщо за одним кодом декілька закупівель на загальну суму 10 000 000,00 процедура у всіх цих закупівель повинна бути - відкриті торги з англійською публікацією? чи можливо планувати як у прикладі (кожен захід =сума=процедура), тобто не сумувати очікувану вартість за одним кодом? Дякую за відповідь
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2