Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
904 / 903
Ч. 11 ст. 14 Закону України “Про публічні закупівлі” передбачає, що строк розгляду найбільш економічно вигідної пропозиції не повинен перевищувати п'ять робочих днів з дня завершення електронного аукціону. В той же час, ч. 10 ст. 29 Закону України “Про публічні закупівлі” строк розгляду пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п'яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Такий строк може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. У разі продовження строку замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття відповідного рішення. Питання: Чи може Замовник при проведенні спрощеної закупівлі аргументовано продовжити строк розгляду пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, до 20 робочих днів?
Відповідь
18.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
729 / 724
Пунктом 13 статті 14 Закону України "Про публічні закупівлі" визначено перелік умов, в разі настання яких, замовник відхиляє пропозицію учасника процедури спрощених закупівель. При цьому в зазначеному пункті відсутні положення, відповдіно до яких замовник має враховувати статтю 17 Закону України "Про публічні закупівлі". Прошу надати роз'яснення з наступного питання: чи має замовник при проведення спрощеної процедури закупівлі при розгляду пропозиції учасника враховувати положення статті 17, за умови що в оголошенні до закупівлі відсутні відсутні посилання на статтю 17? чи обов'язково при складанні документації до спрощеної закупівлі вказувати положення стаття? чи регламентує стаття 17 проведення спрощених процедур закупівлі?
Відповідь
18.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
759 / 774
Станом на сьогодні, в Комунальному некомерційному підприємстві виникла необхідність у придбанні медичного обладнання діагностичної візуалізації, з метою подальшого надання медичних послуг пацієнтам. Альтернативним варіантом для вирішення питання придбання медичного обладнання, є застосування лізингу. Враховуючи зазначене вище, прошу Вас повідомити, чи представляється можливою закупівля медичного обладнання на умовах лізингу, за кошти безпосередньо Національної служби здоров`я України. Дякую
Відповідь
18.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
868 / 856
Держаудит службою проведений моніторинг закупівлі в якій наше Товариство визнане Переможцем закупівлі. За результатами моніторингу Держаудіт встановлено що Замовником на порушення вимог пункту 14 частини 2 статті 22 Закону у пункті 9 «Кінцевий строк подання тендерних пропозицій» розділу ІІІ тендерної документації не зазначений кінцевий строк подання тендерних пропозицій. Замовник у тендерній документації. В той же час Замовник закупівлі пояснює, що у п. 9 «Кінцевий строк подання тендерних пропозицій» розділу ІІІ тендерної документації зазначено наступне: «15 днів із моменту опублікування оголошення відповідно до п.1 ч.1 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі»», крім того, аналогічна інформація міститься у п. 6 Оголошення про проведення публічної закупівлі за ДК 021:2015: 45454000-4 «Реконструкція» (реконструкція пожежного депо військової частини А1405, будівля 73/12 за адресою: с. Веселівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл.). Також кінцевий термін подання відображається у електронній системі закупівель під час опублікування оголошення. З огляду на те, що електронна система закупівель відображає момент опублікування оголошення та кінцевий термін подання у форматі «дати, години, хвилини» та враховуючи, що норми Закону України «Про публічні закупівлі» не встановлюють формат, у якому має бути зазначений кінцевий термін подання тендерних пропозицій, зазначений нами у Тендерній документації та Оголошенні термін у форматі «15 днів із моменту опублікування оголошення відповідно до п.1 ч.1 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» не порушує права Учасників та/або чинні норми Закону України «Про публічні закупівлі». Чи може на таких підставах Держаудит служба вимагати скасування торгів? Чи не є це упередженим ставленням?
Відповідь
18.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
723 / 761
Відповідно до п. 5 ч. 7 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі- Закон) зазначено, що придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. у пипадку, якщо первинний договір було укладено за результатами, выдкритих торгів (за попередньою редакцією Законом), або наприклад прямого договору, ЧИ МОЖЛИВО користуватися даною нормою для закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2