Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.02.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5292 / 5309
Доброго дня!за резльтатами процедури відкритих торгів з переможцем укладено договір на постачання газу. В подальшому внесено зміни до договору в частині порядку здійснення розрахунків, відповідальності сторін та порядку зміни постачальника. чи є це порушенням ч.4 ст.36 Закону "Про публічні закупівлі" та підставою для розірвання додаткової угоди?
Відповідь
06.02.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5068 / 5031
Доброго дня! Допоможіть будь-ласка правильно визначити чи предмет закупівлі відноситься до робіт чи до послуг. Зараз наша Турківська міська рада розпочала розробку Генерального плану міста. Для цього нам необхідно замовити "Розробку звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації". І виникла дилема куди віднести "Розробку звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації" -- до робіт чи до послуг.
Відповідь
06.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
3878 / 3825
Просимо надати роз’яснення щодо порядку проведення надпорогових закупівель, передбачених частиною 4 ст.10 Закону «Про публічні закупівлі». Відповідно до ч.5 Закону у разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до норм частини четвертої статті 10 цього Закону, замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій у строк, що не перевищує 20 робочих днів. Який строк розгляду тендерних пропозицій (прийняття рішення про визнання переможцем і укладення договору або відхилення пропозиції) ПІСЛЯ проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій. Чи застосувується до надпорогових закупівель строк, передбачений пунктом 4 ст.28 Закону – строк розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Строк розгляду тендерної пропозиції може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. У разі продовження строку розгляду тендерної пропозиції замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель. У разі відхилення тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, замовник розглядає наступну тендерну пропозицію з переліку учасників, що вважається найбільш економічно вигідною. Дякуємо за відповідь.
Відповідь
05.02.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4726 / 4586
Пунктом 9 ч.1 ст. ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачено, що до Замовників також належать юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак ... Питання: комунальне підприємство (засновник - обласна рада) повністю перебуває на госпрозрахунку, здійснює комерційну діяльність, не отримує коштів з бюджету (однак основними замовниками послуг КП є державні установи), не має казначейського рахунку...чи підпадає таке КП під сферу дії ЗУ "Про публічні закупівлі" ? Дякую.
Відповідь
05.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4811 / 4770
У проекті договору замовник зробив описку у надані послуг у кількості трьох (потрібно двох), при чому вона не впливає на кількість, якість послуг тощо. Дана помилка була виявлена після аукціону на етапі кваліфікації, перевірки документів учасника(потенційного переможця). Чи можна вважати дану описку формальною?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2