Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.08.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2621 / 2590
Доброго дня. 1) Чи може підприємство (юридична особа) проводити просту комерційну закупівлю (тендер) виключно з одним учасником? Чи вважається такий тендер проведеним відповідно до законодавства? 2) Чи може входити до тендерного комітету лише одна особа, яка і є директором Замовника-юридичної особи?
Відповідь
21.08.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
2731 / 2535
процедура відкриті торги призупинена у звязку з поданням учасником скарги до АМКУ щодо неправомірності визначення переможця. Чи можна в цей час оголосити нову процедуру закупівлі за цим же предметом закупівлі?
Відповідь
21.08.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2953 / 2996
Просимо Вас роз’яснити доцільність використання для ПРОЦЕДУРИ ЗДІЙСНЕННЯ ЗАКУПІВЛІ ПОСЛУГ АУДИТОРСЬКИХ КОМПАНІЙ В РАМКАХ СПІЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙНИХ ПРОГРАМ ПРИКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА використання наказу ДП «ПРОЗОРРО» від 19.03.2019 № 10 «Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Українським науковим центром екології моря(УКРНЦЕМ) http://www.sea.gov.ua/ реалізується Проект MARLITER BSB 138 (Грантова та партнерська Угода – в додатку), що е частиною реалізації угоди України та ЄС щодо Спільної операційної програма Басейн Чорного моря 2014-2020 для Програми прикордонного співробітництва ЄІС 2014-2020 («Програма»), ENI-CBC/2015/039-010 (угода України та ЄС – в додатку). Проект зареєстрований Міністерством економічного розвитку та торгівлі 20.05.2019 № 4096. Відповідно до закупок УКРНЦЕМ використовує правила, встановлені ЄС: PRAG Procurement and Grants for European Unionexternal actions (PRAG). При цьому використовується процедура «Публікації звіту» в ПРОЗОРО. Разом з тим на сьогодні Міністерством фінансів України оприлюднено вимогу щодо використання наказу ДП «ПРОЗОРРО» від 19.03.2019 № 10 «Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» для ПРОЦЕДУРИ ЗДІЙСНЕННЯ ЗАКУПІВЛІ ПОСЛУГ АУДИТОРСЬКИХ КОМПАНІЙ В РАМКАХ СПІЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙНИХ ПРОГРАМ ПРИКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА на сайті Мінфіну https://www.minfin.gov.ua/news/view/shchodo-protsedury-zdiisnennia-zakupivli-posluh-audytorskykh-kompanii-v-ramkakh-spilnykh-operatsiinykh-prohram-prykordonnoho-spivrobitnytstva?category=mizhnarodne-spivrobitnictvo Ця ситуація суперечить вимогам Єдиного Технічного Секретаріату програми (лист від 19.08.2019 – в додатку) використовувати Інструкцію щодо Проведення аудиту № 15 (Додаток) https://blacksea-cbc.net/projects-implementation/, що вимагають вибір Аудитора із вже визначеного Мінфіном України Короткого Списку (Додаток). Cума контракту з аудитором, згідно бюджету проекта – 1900,00 євро Будемо вдячні за роз'яснення, Координатор проекту, Олег Рубель +380674894265 [email protected]
Відповідь
21.08.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2582 / 2463
Доброго дня!Ми - замовник, що забезпечує виробництво, транспортування та постачання теплової енергії. Відповідно до пп.7 п.4 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі", дія Закону не поширюється на закупівлю електричної енергії, послуг оператора системи передачі та розподілу. Чи можна нам укладати прямі договори без здійснення процедур закупівель на електричну енергію, послуг оператора системи передачі та розподілу?
Відповідь
21.08.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2090 / 2085
Добрий день! КЗ "Павлоградська ЦРЛ" ДОР" звертається до Вас з проханням надати наступну інформацію: Наразі надійшла інформація від веб-порталу Уповноваженого органу ПРОЗОРРо стосовно того, що з 23 серпня 2019 року запроваджується зв'язок плану з тендером. З цього часу при оголошенні надпорогової закупівлі замовники мають зазначати відповідний їй ідентифікатор плану. Зв'язка з планом є обов'язковою для всіх понадпорогових процедур, окрім другого етапу конкурентного діалогу та раундів закупівель за рамковою угодою. Для допорогових закупівель та процедур звітування ця умова – опційна. Ознайомившись з нормативно-правовими актами, які регламентують діяльність у сфері публічних закупівель ми не знайшли інформації щодо зазначених змін. На підставі вищевикладеної інформації звертаємось до Вас з проханням надати деталізовані узагальнені розяснення стосовно запровадження даних змін. Яким нормативним актом ці зміни запроваджені?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2