Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1151 / 1119
Доброго дня. Чи потрібно видержувати термін у 10 днів (з дня визначення переможця) перед укладенням договору про закупівлю із переможцем, визначеним в порядку спрощеної закупівлі? Дякую.
Відповідь
25.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1090 / 1110
Доброго дня. Просимо надати розяснення: 1) чи може замовник вважати відсутність накладеного електронного підпису (або кваліфікований електронний підпис) учасника/уповноваженої особи у разі якщо така вимога була чітко прописана замовником, асаме "Під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги", тобто тендерна пропозиція у будь-якому випадку повинна містити накладений електронний підпис (або кваліфікований електронний підпис) учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі, повноваження якої щодо підпису документів тендерної пропозиції підтверджуються відповідно до поданих документів, що вимагаються згідно пп. 6, п. 1, розділу 3 цієї документації." 2) Чи може замовник посилатися на формальні помилки, які не були зазначені у тендерній документації, під час оцінки пропозиції у разі якщо замовником у тендерній документаціїбуло зазначено повний перелік усії помилок, що можуть вважатися формальними: "Відповідно до умов цієї тендерної документації формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов'язані з оформленням тендерних пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме:...". 3) Чи правильно ми розуміємо, що якщо у документації передбачені формальні помилки,їх перелік, то будь-які інші можливі помилки які не зазначені у переліку та повязан з оформленням тендерної пропозиції, та/або її змістом(у тому числі не дотримання чітких форм довідок, що зазначені у документації, або відсутності інформації яка вимагалась надати в учасника тендерною документацією не можуть вважатися формальними?
Відповідь
25.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1335 / 1298
На початку року було заплановано на посуд 70000 грн, у березні додатково кошти сільської ради 8000 грн. Якщо на 70000 грн будемо проводити спрощену, тут ясно, а як бути з коштами сільської ради у 8000 грн - плюсувати їх чи можна заключити прямий договір і зв'язати з планом, який є окремим рядком?
Відповідь
25.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1211 / 1181
Замовником проведено СПРОЩЕНУ процедуру закупівлі робіт з капітального ремонту, в ході якого виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт. Відповідно до п. 5 ч. 7 ст. 3 ЗУ «Про публічні закупівлі» (Далі – Закон) якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Разом з тим, ч. 1 ст. 13 Закону визначено, що ЗАКУПІВЛІ можуть здійснюватися шляхом застосування однієї з таких конкурентних процедур: відкриті торги; торги з обмеженою участю; конкурентний діалог. Як виняток та відповідно до умов, визначених у частині другій статті 40 цього Закону, замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі (ч. 2 ст. 13 Закону). При цьому, відповідно до змісту п. 5 ч. 2 ст. 40 Закону Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника можлива лише за договорами про закупівлю, укладеними за результатами проведення ТЕНДЕРА. Яким чином здійснюється закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника (п. 5 ч. 7 ст. 3 Закону) за договорами про закупівлю, укладеними за результатами проведення СПРОЩЕНОЇ ПРОЦЕДУРИ? Дякую за відповідь!
Відповідь
25.06.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1254 / 1213
За результатом відкритих торгів був укладений договір. Строк дії договору закінчується і Постачальник не встигає поставити товар своєчасно, тобто не виконує істотні умови договору та пропонує укласти додаткову угоду і перенести строки поставки товару на пізніше. Питання: 1. Чи можна змінити істотні умови договору відповідно до статті 41, частини 5, пункту 4 Закону України "Про публічні закупівлі" та укласти додаткову угоду? Оскільки не зрозуміло для кого прописаний цей 4 пункт: для випадків, які виникають у Замовника чи для обох сторін? 2. Як діяти Замовнику в данному випадку?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2