Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.07.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1341 / 1306
Доброго дня! Держказначейська служба вимушує наш заклад публікувати протоколи засідання членів ТК (або уп.особи) щодо внесення змін до неістотних умов договору або уточнення інформації у "Повідомленні про намір укласти договір" (а саме у Повідомленні "місце поставки - відповідно документації", а у самому договорі прописано декілька адрес). Чи законні дії співробітника ДКСУ? Чи дозволено публікувати зміни до неістотних умов договору у вигляді протоколів ТК (УО), підписаних лише зі сторони Замовника?
Відповідь
15.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1584 / 1463
Полтавська міська рада, маючи членство в Асоціації "Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування", яка відповідно до свого Статуту є добровільним неприбутковим об’єднанням місцевих рад, має місцевий статус, щорічно сплачує членські внески (розмір цьогорічної сплати становить 153 000 грн.). Надайте, будь ласка, роз’яснення стосовно того, чи вважається сплата щорічного членського внеску предметом закупівлі у розумінні Закону і якщо це так, то який вид закупівлі обрати (спрощена закупівля чи договір укладений без використання електронної системи закупівель) враховуючи той факт, що Асоціація "ПОАОМС" є ніби свого роду "монополістом", тому виключно тільки вона може надати такі послуги. В разі укладення договору без використання електронної системи закупівель чи можемо ми посилатися на абзац третій пункту 2 частини сьомої статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за відсутність конкуренції з технічних причин?
Відповідь
15.07.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1354 / 1376
Доброго дня! Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі" у разі здійснення закупівель вартістю від 01 коп. до 50 тис.грн. без використання електронної системи закупівель замовник обов'язково оприлюднює звіт про договір. Просимо пояснити, чи потрібно при оприлюдненні такого звіту прикріплювати скановану копію договору?
Відповідь
15.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1257 / 1229
Доброго дня. Ми, як державна установа списали і зняли з обліку автомобіль. Тапер нам треба його продати на металобрухт.Підкажіть будь ласка, як правильно це зробити? Потрібно реєструватися на електронному майданчику як учасник і подавати свою пропозицію? Чи яким чином це можна зробити, не порушуючи закон?
Відповідь
15.07.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1214 / 1181
Доброго дня! Під час оприлюднення звіту про результати проведення процедури закупівлі при заповненні електронної форми у полі «Номер договору» мною було помилково зазначено номер договору 170720 замість 140720. Підтвердженням того, що ця помилка дійсно є технічною і допущена ненавмисно, є завантажена сканована копія Договору-підряду. Внести виправлення в номер договору на даному етапі вже не можливо. Підкажіть будь-ласка, чи є вихід з даної ситуації окрім розірвання договору? Можливо складання протоколу про визнання помилки технічною (тільки не зрозуміло як його оприлюднити) або внесення змін до договору, а саме в номер договору, який не є істотною умовою або можливо щось інше? Можливо Ви вже відповідали на подібні питання і можете надати посилання на відповіді чи розёяснення з цого приводу. Заздалегідь вдячна!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2