Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
828 / 839
Уповноважена особа підписує документи електронним підписом як фізична особа чи є інший статус підпису
Відповідь
15.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
927 / 988
Прошу надати роз'яснення щодо випадків застосування п.2 ч.7 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" а саме: існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності. Чи може дана підстава, використовуватися під час закупівлі послуг з авторського нагляду, в разі, якшо вартість закупівлі більша ніж 50 тис.грн але менша ніж вартість, визначена в п.1 та 2 ч.1 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі".
Відповідь
15.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1110 / 1097
Доброго дня. Підскажіть будь ласка в такій ситуації. Управління освіти у лютому місяці закупило для шкіл фарбу на 25 тис.грн. за умовами старого закону без тендерів. У травні придбали ще фарби на 30 тис.грн., застосувавши спрощену закупівлю. Питання: чи можна ще придбати фарби (н-д на 30 тис.грн.) у підприємства громадських організацій осіб з інвалідністю без застосування спрощених закупівель, застосувавши пп.8, п.7 статті 3.
Відповідь
15.06.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1150 / 1107
Відповідно до ст. 11 ЗУ «Про публічні закупівлі» відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа. Відповідно до ч. 4 Прикінцевих та перехідних положень Тендерний комітет до 1 січня 2022 року Замовник може утворювати тендерний комітет (комітети) для організації та проведення процедур закупівель. Вищевказані процедури закупівель здійснюються з використання електронної системи закупівель. За результатом процедури закупівлі/спрощеної закупівлі укладається Договір. Згідно до роз’яснення Мінекономіки № 3304-04/28729-06 від 05.05.2020 року «Щодо спрощених закупівель» договір, який передбачає оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, не є договором про закупівлю у розумінні ЗУ «Про публічні закупівлі». Таким чином виникає питання, чи мають право уповноважена особа чи тендерний комітет здійснювати оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель? В роз’ясненні Мінекономіки № 3304-04/24218-06 від 10,04.2020 «Щодо організації закупівельної діяльності замовника» дане питання не висвітлено.
Відповідь
15.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1070 / 1033
На підставі ст. 9 Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку із тим, що із листа Мінекономіки № 04/32275-06 від 21.05.2020 «Щодо визначення замовників» ускладнено зробити остаточний висновок щодо віднесення підприємства до категорії замовників, визначених ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі», просимо надати консультацію з урахуванням наступних обставин. Відповідно до п. 1.5. Статуту підприємства КП «Комунальна власність» Мелітопольської міської ради Запорізької області є комунальним унітарним, комерційним підприємством, яке діє на принципах повного господарського розрахунку та самофінансування в поєднанні з бюджетним фінансуванням у порядку, визначеному чинним законодавством та відповідними рішеннями Власника (Мелітопольська міська рада Запорізької області). Основними завданнями підприємства є: - підготовка та оформлення документів щодо обліку, використання та розпорядження майном комунальної власності та земельними ділянками (зазначена категорія включає всі етапи підготовки об’єктів встановлені чинним законодавством для можливості виконання функції розпорядження майном. Згідно із зазначеним пунктом підприємство виконує лише підготовчі дії відносно об’єкту, і не виконує функції органу приватизації). - підготовка проектів рішень Мелітопольської міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови з питань обліку, та розпорядження майном комунальної власності (вказана функція реалізується наступним чином: після прийняття рішень уповноваженими суб’єктами робітники підприємства готують проекти розпорядчих документів, які вносяться на розгляд сесії міської ради та виконавчого комітету суб’єктами, які приймали вказані рішення). Додатково звертаємо увагу на той факт, що основне джерело доходу у підприємства - надходження від оренди комунального майна. На підставі викладеного, за умови, що підприємство в поточному році не отримує бюджетного фінансування, просимо надати консультацію стосовного того чи є КП «Комунальна власність» ММР ЗО, код ЄДРПОУ 32692402, Замовником у розумінні ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2