Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
1344 / 1293
1) Наказ Мінекономрозвитку від 18.02.2020 № 275 носить рекомендаційний характер. Замовники часто-густо просто не застосовують або ігнорують його вимоги. У випадку виникнення питань щодо вартості закупівлі та її відповідності фактичним ринковим умовам, які документи мають бути наявними у замовника для підтвердження оголошеної ним вартості закупівлі.Чи зобов`язаний замовник надавати такі документи на запит учасника? 2) Закупівля передбачена фінпланом держпідприємства на 2020 рік та мала бути проведена у цьому році. Закупівля не відбулась у 2020 році через її оскарження в АМКУ (оскаржувалась тендерна документація закупівлі на стадії прийому пропозицій від учасників). Чи має право замовник продовжувати процедуру закупівлі у 2021 році до затвердження фінплану на 2021 рік, чи така закупівля має бути відмінена?
Відповідь
09.12.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1522 / 1549
Доброго дня! При підготовці підприємством проєкту плану закупівель на 2021 рік у працівників підприємства виникли питання щодо положень Закону України «Про публічні закупівлі» та використання вказаного Закону на практиці. Зокрема, відповідно ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі» спрощена закупівля - придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 і 2 частини першої статті 3 цього Закону. Відповідно п.6 до Розділу X Закону України «Про публічні закупівлі» договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі до закінчення строку, на який такі договори були укладені. Зміни до таких договорів вносяться у порядку та на умовах, встановлених до введення в дію цього Закону. Аграрною біржею до введення в дію Закону України «Про публічні закупівлі» у редакції від 19.04.2020 року були укладені договори з контрагентами для забезпечення діяльності біржі. Умови укладених договорів абсолютно влаштовують Аграрну біржу, переукладати договори немає необхідності. Проте, маємо намір укладати додаткові угоди щодо пролонгації дії договорів та збільшення вартості продукції/послуг у зв’язку із зростом рівня інфляції у відповідності до вимог раніше укладених договорів. Керуючись вказаним вище, просимо роз’яснити наступне: Чи зобов’язана Аграрна біржа розірвати раніше укладені договори, якщо договори були укладені до 19 квітня 2020 року? Чи можлива пролонгація укладених до 19 квітня 2020 року договорів із збільшенням вартості товарів/послуг, якщо таке придбання товарів та послуг передбачає оплату до 50 000 гривень та до 200 000 грн.? Тобто, у випадку, якщо підприємство має намір продовжити договір охорони, що був укладений у 2017 році і загальна вартість даного договору за рік може скласти 170 000 грн. чи необхідно нам проводити закупівлю і розривати раніше укладений договір із охоронною компанією? Відповідно до умов договору така пролонгація є можливою. У випадку, якщо немає зобов'язання щодо необхідності розірвання договору і можливо продовжити попередньо укладений договір чи необхідно вносити таку закупівлю/оплату по договору у план закупівель на наступний рік?
Відповідь
09.12.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1497 / 1419
чи потрібно розривати договір по закупівлі електоенергії в вз'язку зі збільшенням ціни за грудень на 18 відсотків. Чи можемо заключити договір на грудень місяць без проведення тендеру .
Відповідь
09.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1279 / 1318
Доброго дня, поясність будьласка чи потрібно редагувати річний план закупівлі при укладанні додаткових угод за договорами укладеними до 19.04.2020року, а також річна сума предмету закупівлі яких менша 50тис. грн.
Відповідь
09.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1568 / 1692
У зв’язку з децентралізацією та приєднанням сусідніх громад, заклади освіти, які обслуговувалися централізованими бухгалтеріями стали автономними і відповідно кожен такий заклад став Замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». Замовником, який не має діючого договору про постачання електричної енергії, розпочато процедуру відкритих торгів на закупівлю електричної енергії на 2021 рік на очікувану вартість, але станом на 31.01.2020 така процедура не буде завершена ( можливість укласти договір за результатами такої процедури виникне у Замовника лише у січні 2021 року). Як закупити електричну енергію для забезпечення безперебійної роботи Закладу у січні 2021 року? Чи має право Замовник укласти прямий договір до 50 тис. грн, у період проведення процедури відкритих торгів? Дякуємо.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2