Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1380 / 1358
Прошу роз’яснити: 1) чи є закупівля товару працівником за власні кошти з подальшим відшкодуванням установою понесених ним витрат на підставі авансового звіту закупівлею у розумінні Закону № 922 та Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі», затвердженої наказом ДП "Прозорро" від 19.03.2019 р. № 10? 2) Чи потрібно оприлюднювати Звіт в такому разі? Включати таку закупівлю в річний план по факту та одразу оприлюднювати Звіт? А якщо документ датовано датою, раніщою, ніж працівник склав авансовий?.
Відповідь
07.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
939 / 916
Відповідно до оновленої редакції Закону України "Про публічні закупівлі" 25.12.2015 р. № 922-VIII з 19.04.2020 р. закупівлі товарів, робіт і послуг вартістю від 50 тис. грн. до 200 тис. грн для товарів і послуг і 1, 5 млн. грн для робіт проводяться із застосуванням процедури спрощених закупівель, а допороговими відповідно вважаються закупівлі від 1 коп. до 50 тис. грн. Прошу роз’яснити: Як бюджетним установам здійснювати передплату періодичних видань, якщо загальна сума за передплату декількох видань перевищує 50 тис. грн? Чи потрібно проводити спрощену закупівлю? Чи можна зазначати конкретну назву видання, яке установа бажає передплатити?
Відповідь
07.08.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
909 / 897
В січні 2020 р оприлюднено звіт про укладений договір на суму 90 000 (пальне). Зараз виникла потреба у збільшення обсягу на 60 000. Чи можливо оприлюднити зміни до плану та додаткову угоду про збільшення ціни договору?? оскільки є розяснення що на договора по яких оприлюднено звіт про укладений договір не розповсюджується ст. 41 ЗУ? Буду вдячна!
Відповідь
07.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1275 / 1363
Доброго дня. Скажіть будь-ласка, вважається помилкою , якщо помилково виложили на сайт вмісто договора проект договора. Але вказано номер договора. Можливо зробити додаткову згоду на виложити в новій редакції, До проекта договора підкрипити додаткову згоду та лист , та новий договір.
Відповідь
07.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
908 / 1009
З метою контролю проведення закупівель товарів, робіт і послуг та отримання додаткової економії при здійсненні таких операцій за пропозицією депутатів Рубіжанської міської ради, розроблено проект рішення Рубіжанської міської ради «Про встановлення граничних розмірів закупівель товарів, робіт і послуг» (додається). Прошу надати роз’яснення щодо дотримання законності даного проекту рішення у відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2