Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4503 / 4332
Замовником було проведено процедуру відкритих торгів. Відповідно до ст.36 Закону «Про публічні закупівлі» умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту за результатами аукціону ( в тому числі ціни за од.товару). Чи має право замовник укласти договір за нижчою ціною зазначеною в пропозиції переможця після проведення листування щодо зниження ціни в період укладання договору з переможцем?
Відповідь
27.06.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4679 / 4514
Відповідно до ст.2.Закону України «Про публічні закупівлі»під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому част.1, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених цим Законом, та можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору. Допорогова закупівля регламентується наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 № 35. Просимо надати інформацію, яку відповідальність несуть члени тендерного комітету замовника або уповноважена особа у разі порушення Наказу №35 (наприклад не підписання договору у строк 30 днів після закінчення строку подання пропозицій).
Відповідь
26.06.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3842 / 3735
Чи відноситься зміна тарифів на комунальні послуги до п.7 ч.4 ст.36 Закону "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
23.06.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4918 / 4899
Згідно опису довідника CPV:2008 замовники повинні використовувати найбільш точні коди товарів, робіт та послуг. Разом з тим предмет закупівлі (крім окремих випадків) визначається по перших 4 цифрах коду CPV:2008. Запитання: чи вірно чинить замовник, коли старається проставити товарам, роботам,послугам лише КЛАС коду CPV:2008 (таким чином лише перші 4 цифри коду заповнені, інші 4 цифри - нулі) ? Якщо такі дії не вірні, яка відповідальність за це передбачена? Дякую.
Відповідь
22.06.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4395 / 4290
В період прекваліфікації при розгляді пропозицій учасників, є випадки, коли учасники, на вимогу замовника надати проект договору, надають проект договору з визначеною ціною закупівлі та спеціфікацією з визначеною ціною закупівлі. Чи підлягають такі учасники закупівлі дискваліфікації? В свою чергу, в тендерній документації є посилання на наступне "...розкриття тендерної пропозиції учасника в частині інформації про ціну на етапі «Прекваліфікація» є порушенням законодавства з питань публічних закупівель. Пропозиція учасника, в якій до проведення аукціону буде доступна до перегляду інформація стосовно ціни, буде відхилена як така, що не відповідає вимогам статті 27 Закону..."
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2