Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.01.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
502 / 465
Доброго дня. Чи є порушенням закону використання КЕП фізичної особи при публічних закупівлях підриємства? Адже є наказ підприємства , що ця физична особа призначена уповноваженю особою щодо закупівель. Чому ж тоді не використовувати власнй підпис..?
Відповідь
04.01.2022 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
626 / 649
Пільга на звільнення від оподаткування вугілля закінчилася 01.01.2022 року. Як тепер працювати з договорами які були укладені за ціною без ПДВ .
Відповідь
04.01.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
589 / 614
Наша вимога у тендерній документації згідно ст.17: підстава для відмови в участі у процедурі закупівлі: Учасник процедури закупівлі має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім випадку, якщо такий учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника (п. 13 ч. 1 ст. 17 Закону) Учасник надав лише довідку у довільній формі про наявність заборгованості, в якій зазначено ,що заборгованість буде погашено. Чи маємо право оголосити учасника переможцем?
Відповідь
04.01.2022 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
579 / 578
Хто з 01.01.2022 планує та розміщує річний план закупівель за закупівлями до 50 тис. грн?
Відповідь
31.12.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
550 / 556
Доброго дня. Ми є замовником у відкритих торгах.У 2020 році заключили договір з підрядником про капітальний ремонт котельні. Кінцева дата виконання робіт 31.12.2021року, в 2020році оплатили 800 000т-бюджетних призначень, решта суми планувалася на 2021 рік згідно реальних надходжень бюджетних асигнувань, ці кошти не надійшли,відповідно і роботи не були виконані. Ми не можемо заключити додаткову угоду про продовження дії договору, так як помилково закрили договір в сиситемі е-тендер.Як діяти нам далі
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2