Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.02.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
625 / 634
У відповіді на запит № 1288/2021: Вами наведена порада переглянути відеокурс про публічні закупівлі. Що порадити написати ДАСУ на такий моніторинг (висносовок про пушення):https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-11-11-003545-a (застосування п.7 ч.5 призведе до порушення п.2 ч.5, оскільки ціна збільшиться більше, ніж на 10%). Та чому такі висновки можливі????
Відповідь
21.02.2022 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
690 / 678
Доброго дня, підскажіть будьласка, замовником було оголошено відкриті тоги на закупівлю послуг з утилізації сміття на чотири лоти (різне місце надання послуг), за трьома лотами закупівля не відбулася, сума закупівлі разом за трьома лотами не перевищує 50 тисяч, чи може замовник укласти по цим трьом лотам прямі договори
Відповідь
21.02.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
605 / 622
Відповідно до п. 2частини5 статті 41 Закону України " Про публічні заупівлі" істотні умови договору не можуть змінюватися після його підписання до повного виконання зобов'язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: збільшення цини за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на рину у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми ,визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Суть питання полягає в тому: 1) при спощеній процедурі, на який день з дня підписання договору про закупівлю буде законно підписати додаткову угоду до договору та збільшити суму за одиницю товару? 2) Чи можна збільшити суму договору більше ніж на 10%, якщо це підтверджено довідкою з ТПП.
Відповідь
21.02.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
621 / 621
Відповідно до статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» істотні умови договору можуть змінюватись, зокрема, у випадку передбаченому пунктами 2 та 7 частини п’ятої статті 41 Закону. Пунктом 2 частини п’ятої статті 41 Закону передбачено обов’язкові умови внесення змін до істотних умов договору у разі коливання ціни товару на ринку в межах 10%. Пунктом 7 частини п’ятої статті 41 Закону передбачено можливість формульного розрахунку ціни товару в залежності від зміни визначених Законом показників. Таким чином, встановлення в договорі формульного розрахунку ціни Товару призводить до зміни істотних умов договору та, як наслідок, суперечить вимогам пункту 2 частини п’ятої статті 41 Закону, оскільки зростання показників може бути більше більше 10 відсотків і у такому випадку ціна збільшить на відсоток , що більший від визначеного пунктом 2 частини п’ятої статті 41 Закону максимального відсотку зростання (10 %). Прошу роз’яснити: чи повинні випадки передбачені пунктами 2 та 7 частини п’ятої статті 41 Закону узгоджуватись між собою? Якщо ні, з огляду на які норми чинного законодавства?
Відповідь
21.02.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
724 / 709
Відповідно до статті 3 ЗУ "Про публічні закупівлі дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: "13) послуги фінансових установ щодо надання кредитів, гарантій, а також послуги, необхідні для підготовки та реалізації інвестиційних проектів, проектів державно-приватного партнерства, у тому числі проектів, що здійснюються на умовах концесії, які надаються міжнародними фінансовими організаціями." Наразі товариство розглядає можливість отримання кредиту у резидента (банк, финустанова), У зв'язку з цим виникає питання: чи поширюється дія закону "Про публічні закупівлі" на послуги фінансових установ/банків - резидентів щодо надання кредиту? чи має товариство замовляти такі послуги відповідно до вимог зазначеного закону? Дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2