Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
372 / 354
Добрий день, підскажіть будь-ласка чи правомірні такі дії: 31.05.2022 року закінчується термін дії Договору на постачання електричної енергії (був заключений на півроку через брак коштів). Необхідно укласти новий договір на сума більше ніж 50 000 грн. Але відповідно до вимог ч. 1 п. 1. Постанови 169: "в умовах воєнного стану: 1) оборонні та публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель, визначених Законами України “Про публічні закупівлі” та “Про оборонні закупівлі”". Згідно наказу Міненергетики від 04.03.22 N 104 «Щодо проведення розрахунків на ринку електричної енергії» на період воєнного стану споживачів переводять на постачання до електропостачальника універсальних послуг. Яким чином укласти новий договір: 1. Провести процедуру відкритих торгів? 2. Укласти прямий договір? 3. Укласти договір на постачання електричної енергії з постачальником універсальних послуг на період військового стану Згідно наказу Міненергетики від 04.03.22 N 104?
Відповідь
29.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
415 / 412
Для забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2022-2023 років та дотримання і забезпечення належного температурного режиму в закладах освіти, медицини та культури необхідно провести закупівлю твердого палива (дрова паливні) очікуваною вартістю більше 200 тис.грн. Закупівля включає потребу з жовтня 2022 року по грудень 2022 року включно. Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» дану закупівлю необхідно здійснити шляхом застосування процедури відкритих торгів, проте замовник не може перевірити в умовах воєнного стану: - чи внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі; - чи службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією; - чи учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура; - чи у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів). Просимо надати роз’яснення як забезпечити стале функціонування закладів і не порушити норм Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
05.11.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1005 / 1039
Чи можна закупілю електричної енергії для студентського гуртожитку здійснювати у Постачальника універсальних послуг?
Відповідь
07.10.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1898 / 1897
Організацією був укладений договір постачання природного газу для потреб непобутових споживачів 27 січня 2021 року. За договором об'єм закупівлі газу складав 5000 куб м. за ціною 9,90 на загальну суму 49500 грн Закупівля проведена без використання електронної системи. Ціна природного газу з 01.09.2021 піднялась до 29,9 за 1 куб м. і сума договору при такому ж об'ємі закупівлі 5000 куб.м повинна збільшитись до суми 79500 грн. Чи можливо укласти ще один прямий договір з постачальником природного газу чи проводити спрощену закупівлю на 30000 грн?
Відповідь
05.10.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1538 / 1567
Доброго дня! Надайте будь-ласка відповідь на наше запитання. Наша лікарня відповідно до Розпорядження КМУ від 15.01.2020 № 23–р, входить до переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року. Нашому підприємству виділено кошти на виконання робіт по коду КЕКВ «Капітальний ремонт інших об'єктів», а саме роботи по «Монтаж (реконструкція) системи киснепостачання в будівлях головного корпусу, інфекційного відділення та терапевтичного відділення КНП «Криворізька міська лікарня №7» КМР У роз’ясненні Мінекономіки України № 3304-04/47893-07 від 30.09.2021 зазначено, що « абзацом четвертим пункту 31 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону регламентовано, що закупівля товарів (крім лікарських засобів, вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів, розхідних матеріалів для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 та медичних виробів для вакцинації від COVID-19, медичного обладнання для закладів охорони здоров’я, що надають допомогу пацієнтам, хворим на COVID-19, систем постачання медичних газів) та послуг необхідних для боротьби з COVID-19, здійснюється в порядку встановленому Законом для спрощених закупівель. Питання: Яку процедуру закупівлі необхідно провести на даний вид робіт- спрощену закупівлю, відкриті торги, чи укладення договору без використання електронної системи закупівель.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2