Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
5522 / 5343
Відповідно до ч.4 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» оголошення про проведення процедури закупівлі у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов’язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну для товарів і послуг - 133 тисячам євро. На початку 2017 року було проведено закупівлю послуг на суму, що не перевищує межі, встановлені ч. 4 ст. 10 Закону. На даний момент виникла потреба у проведенні закупівлі аналогічних послуг за тим же кодом класифікатора на суму, що також не перевищує межі, встановлені ч. 4 ст. 10 Закону. Але за умови проведення додаткової закупівлі аналогічних послуг загальна вартість предмета закупівлі у 2017 році перевищить межі, встановлені ч. 4 ст. 10 Закону. Чи потрібно в такому випадку оголошення про проведення процедури додаткової закупівлі додатково оприлюднювати англійською мовою?
Відповідь
28.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
5152 / 5197
ПОВТОРНО Відповідно до ч.4 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» оголошення про проведення процедури закупівлі у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов’язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну для товарів і послуг - 133 тисячам євро. Річним планом передбачено закупівлю послуг з організації різних культурних заходів протягом 2017 року за кодом 7995000-8 (Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів) на загальну суму близько 10 млн. грн. Чи потрібно оголошення про проведення процедури закупівлі додатково оприлюднювати англійською мовою, якщо сума закупівлі послуг з організації окремого культурного заходу не перевищує межі, встановлені ч.4 ст. 10 Закону?
Відповідь
25.04.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6412 / 6298
Доброго дня! Від імені нашого закладу я вже зверталая за розясненням та отримала відповідь (Відповідь на запит 514/2017), з якої, на жаль, незрозуміло, як діяти правильно тендерному комітету. На даний момент ситуація склалась наступним чином: державний заклад надає в оренду приміщення та отримує від орендарів відшкодування вартості комунальних послуг. Відповідно, є суми, які проходять через казначейство та бухгалтерію як "зменшення касових видатків". Тобто, у закладі на рахунку протягом року з'являються вільні кошти, які, однак, не відслідковуються ні в кошторисах, ні будь-де інше. Якщо заклад хоче використати ці кошти на закупівлю товарів, робіт або послуг, чи повинен тендерний комітет закладу включати такі суми до річного плану та додатків до річного плану, які оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу? Прошу надати однозначну відповідь саме по заданому питанню, оскільки думка тендерного комітету не співпадає з думкою бухгалтерії, яка стверджує, що такі суми не повинні відображатися у річному плані та додатку до нього. І, відповідно, бухгалтерія не надає жодної інформації по вільних грошових коштах "щодо зменшення касових видатків" для можливості планування закупівлі. Також дане питання хвилює юридичний відділ закладу, який погоджує договори, адже чіткого розуміння, чи можна укладати договір та платити зі зменшення касових видатків, якщо закупівля не відображеня в додатку до річного плану. Завчасно дякую!
Відповідь
23.04.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4617 / 4557
Доброго дня. Річний план закупівель та додаток до річного плану, в розмунні Закону №922 - це два самостійних документи? Оскільки, по тексту Закону ніде не вказано,що додаток є невідьємною частиною плану. А в тексті статті 4 Закону між планом та додатком стоїть кома: "Річний план, додаток до річного плану та зміни до них...". Отже, річний план та додаток до річного плану - це два самостійних документи? Дякую
Відповідь
20.04.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7729 / 7529
Рішенням тендерного комітету від 30.01.2017 року (протокол № 11) затверджено Річний план закупівель на 2017 рік КЗ СОР «СОСДРЗН», відповідно до якого на лютий 2017 р. було заплановано закупівлю – Фармацевтична продукція (за 88 лотами, визначеними за міжнародною непатентованою назвою лікарського засобу) (код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція) очікуваною вартістю 832405,35 грн. за процедурою відкриті торги. Закупівля на зазначену очікувану вартість оголошена 09.02.2017 р., ідентифікатор – UA-2017-02-09-000819-b. Фактично закупівля відбулась тільки за 6 лотами з 88. За її результатами 21.03.2017 р. були укладені договори на загальну суму 131898,00 грн. З метою своєчасного забезпечення закладу лікарськими засобами, на засіданні тендерного комітету від 15.03.2017 р. (протокол № 70) прийнято рішення про проведення повторної закупівлі товару – Фармацевтична продукція (за 82 лотами, визначеними за міжнародною непатентованою назвою лікарського засобу) код ДК 021:2015: 33600000-6 за процедурою відкриті торги через систему публічних закупівель Prozorro на очікувану вартість 658302,84 грн. (за мінусом очікуваної вартості 6 лотів, за якими 21.03.2017 р. були укладені договори). Закупівля оголошена 15.03.2017 р., ідентифікатор – UA-2017-02-09-000576-c. При цьому до Річного плану закупівель на 2017 рік КЗ СОР «СОСДРЗН» (рішення тендерного комітету від 30.01.2017 р., протокол № 11) зміни не вносились (ні по очікуваній вартості предмета закупівлі, ні по кількості). Надайте, будь-ласка, роз’яснення: чи необхідно було за вищевикладених умов перед оголошенням повторної закупівлі 15.03.2017 р. вносити зміни до Річного плану закупівель на 2017 рік.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2