Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.08.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1570 / 1687
Щорічно Інваспорт проводить фізкультурно-спортивну реабілітацію (табір) спортсменів з інвалідністю в західному реабілітаційно- спортивному центрі. м. Львів. с. Яворів. У єдиному календрному плані цей захід відсутній. У класіфікаторі відсутній дк для реабілітації. За яким кодом проводити відкриті торги? До реабілітації входять послуги харчування, проживання, пасажирські перевезення тв інші спортивні послуги. Сума на рік до 200 000 на рік, крім проживання. Цей центр створений організацією осіб з інвалідністю. Тому були укладені прямі догоговори. Як бути з проживанням? Потрібно проводити відкрити торги на проживання, а нам потрібно щоб спортсмени мешкали саме в цьому закладі так як їм важко пересуватися. Як фахівцю із публічних закупівель, що мені робити? За яким кодом дк мені проводити закупівлю та за яким видом? На ринку праці, цей заклад має конкуренцію.
Відповідь
10.08.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1480 / 1584
На початку року ми закупили електроенергію на 150 тис грн. (переговорна) в липні місяці ми запланували провести закупівлю на 48 тис грн. (ці кошти не були передбачені) і провели прямим договором (без використання електронної системи), в серпні місяці рішенням сесії нам виділяють додаткового 15 тис грн. Як провести закупівлю на 15 тис , - прямим договором чи відкриті торги тому що загальна сума перевищує 200 тис
Відповідь
10.08.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1105 / 1100
Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району міста Києва» - заклад охорони здоров’я, який отримує кошти за надані платні медичні послуги фізичним та юридичним особам, а також за програмою медичних гарантій від Національної служби здоров’я України за фактично надані медичні послуги населенню. Вищезазначені грошові кошти заклад отримує на свої поточні рахунки, відкриті в банківських установах. Просимо надати роз’яснення з наступного питання: чи може заклад в договорах на надання послуг або на поставку товарів встановлювати терміни виконання зобов’язань сторін на наступний фінансовий рік (наприклад: договір укладено на виконання поточного ремонту (послуги) або поставку медичного обладнання в вересні-жовтні 2021 року, в термін виконання зобов’язань сторін встановити у 2022 році).
Відповідь
06.08.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1055 / 1075
В січні 2021 р. оголошена закупівля природного газу за процедурою відкриті торги на суму 520000 грн., торги пройшли на суму 300300 грн. В зв'язку з значним підвищенням ціна на ринку газу не вистачає об'єму згідно договору, який зкореговано в результаті підвищення ціни, Питання: чи правомірно дозакупити природний газ на грудень місяць 2021 р. на зекономлені кошти в сумі 179000 грн. за спрощеною процедурою, а не відкриті торги?
Відповідь
03.08.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1147 / 1194
Доброго дня. 1. На який орган в Україні покладено обов’язок по визначенню примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі? 2. Чи має право Замовник скористатись Примірною методикою затвердженою наказом МЕРТ від 18.02.2020 року за № 275 та обрати для визначення очікуваної вартості метод порівняння ринкових цін способом направлення не менше 3-х письмових запитів цінових пропозицій з послідуючим обранням для визначення очікуваної вартості найнижчої цінової пропозиції ? 3. Чи існує в законодавстві спосіб перевірки визначення Замовником очікуваної вартості предмета закупівлі і який орган відповідає за таку перевірку? 4. Чи може невірне визначення очікуваної вартості предмета закупівлі призвести до отримання завищених цін на товар за результатами аукціону? 5. Які установи, підприємства, організації в Україні наділені повноваженнями щодо визначення очікуваної вартості предмета закупівлі на умовах, що визначаються Замовником до предмета закупівлі (доставка до місця поставки за рахунок Постачальника, відстрочення платежу, банківська гарантія, забезпечення договору тощо)? 6. Які організації, установи та/або підприємства в Україні мають право видавати офіційні документи щодо рівня ринкових цін на товар і чи може їх застосовувати Замовник при визначенні очікуваної вартості закупівлі, якщо вони не містять інформації про умови конкретного замовника (порівняні комерційні умови), наприклад, Державної служби статистики? Дякую!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2