Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.07.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1107 / 1126
Доброго дня. Між нашим підприємством та Каланчацькою с/р Херсонська обл. було укладено угоду про проведення норматовної грошової оцінки населених пунктів. Частково була здійснена оплата. Після розробки технічних документацій ці роботи були направлені на обовязкову державну експертизу до Держгеокадастру. Передбачая, що до кінця року ми не отримаємо з експертизи техничні документації з НГО ми уклали додаткову угоди про продовження терміну виконання робіт (зразок був взят з одного із сайту прозорро). В цьому році зазначені вище документації були отримані і передані до с/р. С/р подає документи до УДКС на оплату заборгованості і УДКС відмовляє в проведенні оплати мотивую, що сума більш 50Т.грн. і потрібно проводити новий тендер на цю послугу. При цьому чомусь не береться до уваги ні договор, ні додаткова угода, ні акт передачі документації, ні акт звірки забовязень і саме головне, що сесія с/р затвердила розроблену документацію. Пропанується провести тендер по новому на вже виконану роботу, як це може бути? Прошу допомогти, роз’ясніть, що нам тепер робити? Щиро дякую за відповідь.
Відповідь
07.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
947 / 1018
Доброго дня! Нами була здійснена закупівля без використання елеронної системи у зв'язку з тим, що двічі не відбулась спрощена закупівля газу. На початку року, у зв'язку зі зменшення фінансування ми зменшили суму договору, зараз в нас є потреба в закупівлі газу. Яку процедуру потрібно проводити? Дякую!
Відповідь
06.07.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1076 / 1110
Доброго дня! Цікавить відповідь на запит 1228/2020, цитую: «Просимо роз’яснити послідовність дій в такій ситуації, якщо укладено прямий договір на суму 5000,0 грн. (опубліковано відповідно звіт), яким чином необхідно відобразити додаткові угоди до нього за умови, що вартість договору з додатковими угодами не буде перевищувати 50,0 тис.грн. Чи необхідно складати план та річний звіт на кожну додаткову угоду». Ви дали посилання на відповідь в аналогічному запиті 976/2020, але дана відповідь не несе конкретної інформації щодо складання плану та річного звіту на додаткову угоду, яка збільшує суму договору. Це питання залишилось поза межами Вашої відповіді. Прошу надати конкретну та розгорнуту відповідь на питання, чи потрібно саме на укладену додаткову угоду, при умові, що сума збільшення цієї угоди не врахована у річному плані, складати додатковий план та річний звіт.
Відповідь
02.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1063 / 1127
Доброго дня. Оголошена вартість закупівлі 85000,00грн, внаслідок торгів договір заключено на 55000,00грн. Чи можна за залишок коштів купити той самий товар? І яка процедура? Чи можна прямий договір?
Відповідь
02.07.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1500 / 1569
Між Споживачем та Постачальником попередньо було укладено Договір постачання природного газу для потреб непобутових споживачів, узвязку з різкою зміною кон'юктури ринку природного газу Постачальник не зможе постачати природний газ по ціні Договору. Згідно з вищевикладеним достроково розірвати Договір з 01 серпня 2021 року. Яку процедуру обрати, якщо залишилося менше місяця??
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2