Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.04.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
724 / 754
Просимо надати консультацію чи є обов’язковою передача замовником згідно з додатком 2 централізованій закупівельній організації рядків річного плану з товаром, який входить до Переліку (додаток 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 233-р), з видами закупівлі «договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель» (з очікувальною вартістю, яка не перевищує 50 тис. гривень) та «спрощена закупівля»?
Відповідь
08.04.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
843 / 897
1. Чи має достатніх правових підстав Товариство у випадку закупівлі незапланованих (аварійних) робіт (послуг) з ремонту техніки /товарів (запчастин), застосувати положення пп.3 частини 7 ст. 3 Закону, а саме: придбати роботи (послуги) без застосування порядку проведення спрощених закупівель якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі? Чи не будуть кваліфікуватися дії Товариства, як порушення у разі здійснення протягом календарного року таких закупівель та перевищення вартісних меж, встановлених цією ж статтею у разі сумування зазначених закупівель за одним кодом ДК 021:2015 «ЄЗС»? 2. Якщо все ж таки Товариство (Замовник) проведе спрощену закупівлю/відкриті торги на основні види ремонтів автотранспортних засобів та спецтехніки чи можлива дозакупівля у того самого учасника-переможця такої процедури на підставі п.5 ч.7 ст. 3 Закону аналогічних робіт(послуг) з ремонту транспорту, не врахованих при проведенні вищезазначених процедур? 3. При придбанні замовником товарів, робіт, послуг без застосування порядку проведення спрощених закупівель на підставах встановлених ч.7 ст.3 Закону, зокрема п.1 – чи можливе придбання за таким договором товарів, робіт, послуг з лінійки продукції (чи аналогічних робіт, послуг), що підпадає під зазначений код при закупівлі в межах суми укладеного договору?
Відповідь
08.04.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
547 / 586
Ми бюджетна організація. на початку року на послуги інтернету у закладах освіти було передбачено кошту у сумі 76 тис грн, цих коштів на рік не вистачає,Двічі провели спрощену, жодної пропозиції, звернулись на пряму до провайдера щоб заключити прямий договір. На початку квітня селищна рада на сесії додає ще 12 тисяч на на 3 нові заклади. Як бути??? Заключити прямий договір як і планували, а на 12 провести спрощену чи запустити закупівлю заново добавивши кошти і нові заклади до документації про закупівлю???? Чи не буде це порушенням. Надайте будьласка розяснення
Відповідь
08.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
582 / 577
Доброго дня! Міська рада, як кінцевий бенефіціар, уклала Меморандум з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) на реалізацію Програми з розвитку міської інфраструктури. Найближчим часом буде підписана Угода про передачу коштів позики. Кошти виділяються однією сумою на десять проєктів. Питання: Чи можливо здійснити закупівлю товарів, робіт та послуг за проєктами наступним чином: по п'яти проєктах (закупівля техніки) провести торги за Національними процедурами, по інших п'яти (реконструкція) за Міжнародною процедурою?
Відповідь
07.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
589 / 574
На балансі КП "Високопільський комунсервіс" перебуває водопровід (переданий з балансу Високопільської селищної ради у 2018 році). У травні 2020 року між Програмою Добре та Високопільською селищною радою заключено договір про співфінансування видатків для проведення капітального ремонту водопроводу (Добре надає матеріали необхідні для проведення ремонту, селищна рада оплачує роботи). Високопільською селищною радою виготовлено проект на капітальний ремонт водопровідної мережі, вартість якого 1300 тис. грн. Чи має право селищна рада оголошувати спрощену процедуру закупівлі на проведення капремонту водопроводної мережі чи повинні передати капітальні трансферти КП "Високопільський комунсервіс". І що робити якщо КП самі наполягають у проведенні капітальних робіт (але у них,ми знаємо, що відсутня техніка на проведення робіт і їх роботи можуть затянутися на роки), у огологошенні процедури закупівель категорично відмовляються?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2