Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.05.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1839 / 1953
п. 1 абз. 5 ст. 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачено - "товари, роботи і послуги,......які згідно із законами України потребують спеціальних заходів безпеки". Як вірно розуміти (тлумачити) в данному випадку поняття "Потребують спеціальних заходів безпеки"? Чи може таке формулювання відноситись наприклад до товарів чи послуг інформація про місце постачання (надання) яких не повинна розкриватись широкому колу осіб ? Чи може таке формулювання відноситись наприклад до товарів чи послуг інформація про місце постачання (надання) яких має ступіні обмеження "Для службового користування"?
Відповідь
28.04.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1616 / 1685
Чі може відділ освіти укласти прямий договір на закупівлю електроенергії по постанові № 272 від 31.03.201Про внесення зміни до переліку товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України
Відповідь
22.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1502 / 1620
Доброго дня. Чи можливо закуповуючи електроенергію у постачальника останньої надії укласти Договір, відповідно до 272 постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2021, із постачальником універсальних послуг, а у зв'язку із закінченням термінів дії постанови 272 укласти Договір із постачальником останньої надії?Дякую.
Відповідь
21.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1740 / 1771
Щодо застосування законодавства у сфері закупівель, а саме: підпункт 5 пункту 6 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі»: «товари, роботи і послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються в порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аукціонах». 1) Чи відносяться органи місцевого самоврядування до підпункту 5 пункту 6 ст.3 ЗУ "Про публічні закупівлі". 2) Чи мають повноваження органи місцевого самоврядування встановлювати ціни (тарифи) на медичні послуги.
Відповідь
11.04.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1865 / 2001
Чи включає в себе пункт ПКМУ від 20 березня 2020 р. № 225 «Реконструкція, реставрація, капітальний ремонт приміщень та споруд закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2» послуги з проектування, проведення експертизи проектно-кошторисної документації, авторського та технічного нагляду вищезгаданих робіт?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2