Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1988 / 2006
Доброго дня. Чи потрібно оприлюднювати договір про надання послуг з технічного обстеження комп'ютерної техніки, обладнання та периферійного устаткування, які підлягають списанню, щодо списання і подальшого вивезення та утилізації. В нашому випадку, ми виступаємо замовником і виконавець зобов'язаний сплатити нам вартість вилучених дорогоцінних металів. Тобто витрат ми не несемо, а отримаємо певний дохід.
Відповідь
27.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2004 / 2059
Департамент проводить визначення вартості комунального майна для надання в оренду чи викуп.Для цього робиться конкурсний відбір експертів для проведення експертної оцінки комунального майна по визначеній адресі, згідно Положення "Про конкурсний відбір для проведення експертної оцінки комунального майна" затвердженого Рішенням міської ради. З переможцями укладається договір на здійснення незалежної оцінки.Чи потрібно здійснювати спрощену закупівлю , коли сума договорів по цьому коду послуги перевищить 50,00 тис?
Відповідь
27.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2234 / 2231
Заклад вищої освіти, який є замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» визначено переможцем конкурсного відбору наукових і науково-технічних робіт (далі – Конкурс), проведеного в порядку передбаченому статтею 58 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", постановою Кабінету Міністрів України від 12 вересня 2018 р. № 739 «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору наукових, науково-технічних робіт, що плануються до виконання за рахунок коштів державного бюджету» (далі – Порядок). Під час участі у відповідному конкурсі, закладом вищої освіти, подавалась заявка на участь у конкурсі, яка відповідно до пункту 15 Порядку містила інформацію про залучення закладом вищої освіти до виконання науково технічної роботи субвиконавця , - ТзОВ_1, (найменування, код ЄДРПОУ, місцезнаходження, матеріально-технічну базу, досвід співвиконавця) відповідне обгрунтування необхідності залучення, зміст та обсяг робіт субвиконавця. За результатами конкурсу, між замовником конкурсу та закладом вищої освіти, як виконавцем укладено договір на виконання науково технічної роботи (далі – Договір), у якому, зокрема зазначено інформацію про субвиконавця ТзОВ_1, визначено зміст та обсяг робіт субвиконавця, та їх вартість – 172 тис. гривень. Оплату робіт субвиконавця має здійснити виконавець – заклад вищої освіти за рахунок коштів виділених замовником конкурсу. На даному етапі, у закладу вищої освіти існує необхідність залучити субвиконавця ТзОВ_1. Просимо роз’яснити чи потрібно закладу вищої освіти проводити спрощену закупівлю для залучення субвиконавця ТзОВ_1? Оскільки за змістом норм Закону України «Про публічні закупівлі» спрощена закупівля є по суті конкурентним відбором, а субвиконавець ТзОВ_1 вже визначений та погоджений згідно з умовами Конкурсу та Договору. Якщо спрощену закупівлю проводити не потрібно, то на якій підставі згідно Закону України «Про публічні закупівлі»? Консультацію просимо надати в контексті редакції Закону України «Про публічні закупівлі» чинній на дату звернення та по суті, без посилань на подібні звернення або узагальнені відповіді, оскільки вони не містять інформації про описаний вище випадок, і як правило відсилають до редакції Закону України «Про публічні закупівлі», яка діяла до 19.04.2020 року.
Відповідь
26.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2325 / 2263
Доброго дня. Ми, Фермерське господарство "Качура Василя Івановича" являємося переможцем серед фермерських господарств на території сільської ради, яка надає нам кошти на безповоротній основі на підтримку розвитку фермерського господарства у 2020 році у сумі, що перевищує 200 тис.грн.. Дані кошти перераховані на казначейський рахунок, який відкритий на нашу організацію. Цікавить питання: чи повинні ми оголошувати дану закупівлю в СЕЗ Prozorro, так як це кошти, що надає сільська рада, але ми не являємося Замовником в розумінні Закону "Про публічні закупівлі" (100% приватна власність)? Якщо так, то яку закупівлю оголошувати: відкриті торги чи спрощену закупівлю? Дякуємо.
Відповідь
21.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2452 / 2417
Доброго дня. Звертаюсь до Вас за роз'ясненнями стосовно відкритих торгів, що не відбулись через недостатню кількість учасників. Закупівля була оголошена до вступу в дію нового Закону. Після того як не було учасників закупівлю було оголошено вже після введення в дію нового Закону. Пропозиції надав тільки один учасник. Я можу розглянути його пропозицію за переговорною процедурою? Чи потрібно ще раз перевиставити торги? Початкова очікувана вартість була 32 тис., а потім 33 тис. Для застосування переговорної процедури потрібно щоб два тендери що не відбулись повинні бути ідентичні без внесення жодних змін? І ще одне питання, чи потрібно під кожну закупівлю до 50 тис. робити протокол УО? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2