Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1324 / 1314
1.Чи вимагати в Спрощених закупівлях відповідно до ЗУ "Про внесення змін до ЗУ "Про публічні закупівлі" відповідність Учасника вимогам ст 16, ст 17? (Чи небуде це дискримінацією?) 2.Чим зараз керуватись - При затвердженні Положення про Уповноважену особу, яка буде діяти з 19 квітня 2020 відповідно до ЗУ "Про внесення змін до ЗУ "Про публічні закупівлі". 3. Етапи проведення спрощеної закупівлі: Від Оголошення до кінцевого строку подання пропозицій до 6р.дн ПРИ ЦЬОМУ НА УТОЧНЕННЯ 3р.дн. на подання пропозицій не більше 5р.дн? Після уточнення йде подання пропозицій, я правильно розумію...
Відповідь
01.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1083 / 1097
Уповноваженій особі для проведення спрощених процедур у сфері публічних закупівель до 19.04.2020 р. необхідно підтвердити свої знання у сфері публічних закупівель на вебпорталі Уповноваженого органу через безкоштовне тестування. Яким чином це можна здійснити?
Відповідь
01.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1217 / 1150
1)Хто має право з 01.04.2020 року відповідно до чинного ЗУ "Про закупівлі" в державній установі проводити допорогові закупівлі до 50 000 грн.- уповноважена особа, чи все ж таки таке право ще має тендерний комітет? 2) Якщо приміром на підприємстві буде визначено окремо тендерний комітет, і окремо уповноважена особа - чи може дана уповноважена особа разом з цим і бути секретарем або членом тендерного комітету паралельно? 3) Чи обовязково уповноважена особа окрім вищої освіти має мати юридичну або економічну освіту, чи можливо призначити особу і з інжинерською освітою
Відповідь
31.03.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1155 / 1115
Згідно до ч. 3 ст. 11 ЗУ "Про публічні закупівлі" замовник має право призначити декілька уповноважених осіб. Питання наступне - якщо уповноважена особа, що є відповідальною за проведення конкретної процедури закупівлі вимушено відсутня, захворіла тощо, чи може її в конкретно цій процедурі замінити інша уповноважена особа? Чи має право друга особа заходити в особовий кабінет, в разі необхідності оприлюднювати Договір, з метою недопущення порушення строків, вказаних в законі. Чи ні? Якими документами (чи Положенням) мають бути передбачені такі випадки вимушеної відсутності і що робити зі строками в такому випадку?
Відповідь
26.03.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1001 / 1026
Добрий день, Дайте відповідьна наступні питання, стосовно проведення спрощеної закупівлі відповідно до вимог Закону України № 114-IX від 19.09.2019: 1)На яких етапах проведння спрощеної закупівлі необхідно офрмляти протокол уповноваженої особи? 2) Чи є номативні документи які затверджують форму протоколу уповноваженої особи, положення про уповноважену особу? 3)Хто підписує протокол уповноваженої особи?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2