Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
26.06.2020
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Держказначейство не приймає платіж, бо не накладений підпис ЕЦП на договір по процедурі спрощених закупівель. Процедура завершена. Підкажіть, будь-ласка, яким пунктом та статтею Закону керуватись та де знайти роз'яснення про необов'язковість підпису ЕЦП на договорі по спрощеній процедурі закупівель (звіт про результати провед закупівлі UA-2020-05-28-001756-c)
Відповідь
26.06.2020
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня. Під час складання технічної специфікації на надання послуг з поточного ремонту доріг замовником викладається опис усіх технологічних процесів, необхідних для надання даних послуг, із зазначенням одиниці виміру та об'єму до кожного із таких процесів. Дана технічна специфікація є істотною умовою договору. Під час надання послуг виникає необхідність змінити обсяги певних технологічних процесів, такі зміни не призведуть до збільшення вартості закупівлі. Просимо роз’яснити, чи може замовник внести зміни у технічну специфікацію договору про закупівлю, а саме, змінити обсяги певних технологічних процесів, скориставшись п. 3 ч. 5 ст.41 Закону «покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю». Дякуємо.
Відповідь
26.06.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Доброго дня!Підскажіть будь ласка,як буде перевіряться встановлення доплати за обов'язки виконання функцій уповноваженої особи? Якщо більшіть установ немає змоги доплачувати УО,або не хоче, посилаючись на нестачу коштів. Проконсультируйте вчастности мене, я інженер з охорони праці, мене поставили перед фактом що у виконуватиму обов'язки УО, зробили через назаз моє призначення при цьому ніяких доплат. Мій оклад 3700 грн. Ніяких премій або доплат немає. Хотіла відмовитися від обов'язків УО, але мене поставили перед вибором або заяву або УО.
Відповідь
26.06.2020
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Добрий день. Згідно ч.2 п.5 ст.41 Закону "Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії". Газ – один з агрегатних станів речовини. В ст.1 розд.1 Закону «Визначення основних термінів» визначення терміну газ відсутнє. Виникає питання - який саме газ мається на увазі? Чи всі речовини в газоподібному стані підпадають під це визначення? Якщо ні, чи стосується це скрапленого газу для автомобілів? Дякую.
Відповідь
26.06.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Невідповідність назви предмета закупівлі в плані та в оголошенні переговорної процедури: Назва в плані: «Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання та газового обладнання за адресами: -63347, Харківська обл., Красноградський р-н, с. Наталине вул. Промислова 3, -63304, Харківська обл., м. Краноград, вул. Українська, 165, -63304, Харківська обл., м. Краноград, вул. Полтавська, 86, -63372, Харківська обл., Красноградський р-н, с. Лукашівка, вул. Центральна» Назва в огодошенні: "Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання та газового обладнання (крім ВОГ)" Підкажіть, будь ласка, чи потрібно скасовувати дану переговорну процедуру? Чим загрожує замовнику така помилка? Дякую)
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json