Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
19.08.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Чи можливо застосувати виключення передбачені в п.2 ч.7 ст.3 ЗУ Про публічні закупівлі, зокрема "якщо предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання" у разі якщо предметом закупівлі є написання статті на замовлення конкретним автором про творчість А.Сагайдаковського.
Відповідь
19.08.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка як нам правильно спланувати свої закупівлі в наступній ситуації: Кошторисом на 2020 рік нам були виділені кошторисні призначення з помісячним розписом до серпня 2020 року. Відповідно до доведених кошторисних призначень усі закупівлі були внесені в річний план та до додаток до нього, проведені усі процедури закупівель згідно ЗУ "Про публічні закупівлі" та встановлених вартісних меж. У липні 2020 року нам перерозподіляють кошторис (довідка про зміни до кошторису на 2020 рік) ще на 2 місяці. Зараз планується ще один перерозподіл (невідомо чи останній) до кінця року. Просимо вашої допомоги.Чи будуть перерозподілені кошти додатковими (згідно листа №3302-06/29640-06 від 14.09.2016)??? чи необхідно кожного разу проводити відкриті торги на 2 місяці, наприклад на світло, інтернет, бензин??????
Відповідь
19.08.2020
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня. Я є головою тендерного комітета дитячого садка. Може наше підприємство змінити ціну за одиницю товару, а саме продуктів харчування більш ніж на 10%, в зв'зку зі зміною споживчіх цін у Дніпропетровській області на 97% з дати заключення договору на підставі підп. 7 пункта 5 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі". Дякую.
Відповідь
19.08.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня!Просимо Вас надати роз’яснення, чи вважається новим предметом закупівлі закупівля (після набрання чинності редакції ЗУ Про публічні закупівлі з 19.04.2020 року)у разі: 1. виникнення додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг нередбачити; 2. виділення додаткових коштів; 3. коштів зекономлених у разі зміни ціни договору в бік зменшення у випадку визначених ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Відповідь
19.08.2020
Запитання      Тема: Тендерна документація
Добрий день! Раніше були затверджені форми річного плану та звіту про укладені договори, але у звязку з тим, що наказ втратив свою чинність то якими формами тепер користуватися. Можете надати зразок форми звіту про укладені договори.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json