Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
17.03.2021
Запитання      Тема: Інше
Просимо надати інформацію щодо закупівель енергосервісу. Та чи станом на сьогоднішній день можливе проведення таких закупівель? Так як, у ЗУ "Про публічні закупівлі" та у ЗУ "Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації" наявні колізії та невідповідність статтей.
Відповідь
17.03.2021
Запитання      Тема: Інше
На підставі якої частини ст.31 відхиляється переможець, якщо замовник отримав достовірну інформацію про невідповідність ПЕРЕМОЖЦЯ, підставам установленим чт. ст.17? Мова йдн саме про переможця (ч.1 ст.31 має підставу для відхилення, але стосується УЧАСНИКА, ч.3 ст.31 стосується ПЕРЕМОЖЦЯ, але не має такої підстави для відхилення. Як вчинити Замовнику у разі отримання достовірної інформації про невідповідність ПЕРЕМОЖЦЯ, підставам установленим чт. ст.17?
Відповідь
17.03.2021
Запитання      Тема: Відкриті торги
1. Згідно ч.6 ст.17 Переможець має підтвердити документально відсутність підстав для відмови по всіх пунктах (крім 1 та 7) ч.1 ст.17. 2. Згідно з листом від 03.06.2020 № 3304-04/34835-06 переможець має завантажити лише довідку МВД (тобто підтвердити документально лише ту підставу, інформація про яку відсутня в вільному доступі). Однією з підстав для не повернення забезпечення тендерної пропозиції є: ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону. Питання 1: чи говорить п.4 ч.3 ст. 25 про те, що забезпечення тендерної пропозиції не повертається у випадку не надання документів по всім пунктам (окрім 1 та 7) ч.1 ст.17? Питання 2: Чи норма ч.5 ст.17 розповсюджується і на перелік документів, які є підставою для не повернення тендерного забезпечення згідно п.4 ч.3 ст. 25. Лист від 03.06.2020 № 3304-04/34835-06 не містить відповіді на ці запитання
Відповідь
16.03.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Чи має право тендерний комітет до 31.12.2021 року здійснювати закупівлю товарів, робіт та послуг за спрощеною закупівлею?
Відповідь
16.03.2021
Запитання      Тема: Відкриті торги
4 січня 2021 року відбувся електронний аукціон відкритих торгів на закупівлю послуги ДК 021:2015: 77310000-6 «Покіс газонів», номер процедури закупівлі в електронній системі закупівель UA-2020-12-17-011778-с, за результатами аукціону пропозиція нашого підприємства визнана електронною системою найбільш економічно вигідною. Замовник продовжив строк її розгляду до 20 днів, потім безпідставно відхилив нашу пропозицію і ми були вимушені звернутись зі скаргою до Органу оскарження. Отримавши Рішення Органу оскарження, Замовник скасовує своє рішення про відхилення і знову починає розгляд нашої пропозиції. Після п’яти робочих днів повторного розгляду нашої, найбільш економічно вигідної пропозиції, він вдруге продовжує розгляд до 20 днів. Крім того, при оприлюдненні своїх рішень, Замовник розміщує в системі протоколи, в яких зазначає зовсім інші номери процедури закупівлі і, навіть, без рішення. У зв’язку з тим, що ст. 29 Закону України «Про публічні закупівлі» чітко визначено, що строки розгляду тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, починається «з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції», а не з дня початку її розглядів, у т.ч. повторних, просимо пояснити: 1) чи дозволено Законом Замовнику продовжувати розгляд найбільш економічно вигідної пропозиції біль ніж на 20 днів у разі її повторного розгляду? 2) чи вважається дійсним протокол розгляду тендерної пропозиції з невірно зазначеним номером процедури закупівлі і не занесеним рішенням? 3) чи вважається неоприлюдненням інформації про закупівлю розміщення Замовником не дійсних і оформлених з порушеннями Закону протоколів і рішень?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json