Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.03.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1800 / 1743
Чи поширюється дія ч.6 ст. 3 Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель" від 19.09.2019 на департамент міської ради (замовник) і комунальне підприємство міської ради (учасник)? Тобто поширюються норми про публічні закупівлі на ці правовідносини чи вони не застосовуються?Яким чином на на практичному рівні визначається статус підприємства в якості афілійованого?Дякую
Відповідь
26.03.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1441 / 1449
Підкажіть, будь ласка, виходячи з вимог Закону України №114-IХ від 19.09.2019р.,а саме: ч.5 ст.33 "З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю" загальний термін проведення спрощеної процедури триває загалом 11 робочих днів та 10 календарних днів до моменту укладення договору? Чи стосується вищезазначена норма Закону спрощеної закупівлі?
Відповідь
26.03.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1892 / 1874
Для закупівлі паливно-мастильних матеріалів для поповнення запасів регіонального матеріального резерву виділено кошти з резервного фонду обласного бюджету. Ці паливно- мастильні матеріали будуть використовуватися державними установами та організаціями, відповідно до рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій області,розпоряджень голови ОДА, для недопущення поширення захворювання на коронавірус COVID-19 серед населення та ліквідації наслідків в осередках ураження. Чи можна провести закупівлю за результатами переговорної процедури (відповідно до п. 3 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі»). Чи поширюється на цю закупівлю Порядок проведення закупівель товарів, робіт та послуг, затверджений постановою КМУ від 220.03.2020р. №225?
Відповідь
26.03.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2118 / 2066
Доброго дня. ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» приймало участь у процедурі закупівлі UA-2020-02-20-000330-a ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин марки А-92 (по талонам або скреч-карткам), бензин марки А - 95 (по талонам або скреч-карткам), яка була оголошена Замовником: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 17 березня 2020 р. тендерним комітетом Замовника було незаконно дискваліфіковано нашу пропозицію, відповідно до Протоколу засідання тендерного комітету від 17 березня 2020 р. Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕСУРС ЕНЕРГО» не могло погодитися з таким рішенням Замовника, тому 25 березня 2020 р. нами було подано скаргу на рішення Замовника до Антимонопольного комітету і в той же день Замовником було скасовано процедуру закупівлі у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель. З огляду на вищеописане, виникає питання: «Чи повернуть кошти, які були перераховані в дохід державного бюджету за подання скарги до Антимонопольного комітету? Якщо так, то яка процедура повернення вищевказаних коштів?»
Відповідь
26.03.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1723 / 1746
Доброго дня! Нами було укладено Договір на 45600 грн. , шляхом публікації Звіту про укладений договір. Зараз виникла потреба додатково заключити Договір з тим самим виконавцем на ту саму послугу (обслуговування комп’ютерів). Чи можемо ми до 16 квітня укладати окремі Договори у сумі до 5000 грн., без повідомлення у системі Прозорро
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2