Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.02.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
800 / 764
У 2019р. управлінням освіти було заключ.2 договора: на 1-півріччя дог.№008058(2019) від 27,03,19 на суму 2893876,00з ТОВ "Одесагаз -постачання".На 2-ге півріччя договір №008058(2019)-БТ від 13.05.19р.на суму 1584477,93. Заборгованості станом на 01.01.2020р. -не має.Заключена дод. угода на 20% від суми договору №008058(2019)-БТ 1584477,93 =316895,00 Спожито за січень 2020р.49158м3газу на суму 368832,47грн.,що перевищує 20% на 51937,347грн. 10.01.2020 оголошена процедура ВТ і 05.02.20 оголошено переможця ТОВ"Енергогазрезерв" і 17.02.20 необхіно буде заключити договірз новим постачальником.Прошу надати розяснення яким чином ми можемо розрахуватися з ТОВ "Одесагаз -постачання " не порушуючи законодавство України .Дякую.
Відповідь
07.02.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
717 / 664
Доброго дня! Надайте будь ласка відповідь, чи будуть внесені зміни до наказу МЕРТУ №680 від 13.04.2016р. відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі"? Чи замовника повинні самостійно внести зміни в тенденту документацію.
Відповідь
06.02.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
907 / 768
Доброго дня! Чи може юридична особа (агент), яка діє на підставі агентського договору від імені та в інтересах Принципала бути учасником публічних закупівель?
Відповідь
06.02.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
735 / 665
На виконання вимог наказу МЕРТУ від 21.03.2019 № 463 «Про внесення змін до наказу МЕРТУ від 22.03.2016 № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» при оприлюдненні інформації за зазначеними закупівлями у електронній системі необхідно обов’язкове заповнювати поле «Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)», яке передбачає заповнення підпунктів:  «Період днів» - протягом якого періоду з дня настання події, що наведена у пункті «Подія» (виконання робіт), відбудеться оплата. Існують ситуації, коли в умовах договору не можливо чітко визначити в днях період протягом якого відбудеться оплата. Наприклад: Капітальні видатки на виконання бюджетних зобовязань надійдуть лише у грудні поточного року згідно з помісячним розписом асигнувань. В той же час Замовник планує розпочати закупівлю на початку року оскільки вона вкрай необхідна для основної діяльності Замовника. В умовах оплати зазначено що: Оплата Замовником за виконані роботи в поточному році здійснюється після підписання Сторонами акту приймання виконаних робіт в термін до грудня місяця поточного року включно, за умови наявності на реєстраційному рахунку Замовника грошових коштів, виділених під оплату бюджетного зобов'язання за цим договором. Вказати в днях період оплати означає штучно створити загрозу стягнення штрафних санкцій в разі, якщо кошти надійдуть з затриманням навіть в грудні. Такі приклади непоодинокі. Таким чином Замовник повинен зазначити “період днів” не зважаючи на те, що умовами договору не передбачене чітке визначення в днях періоду на оплату після настання події. Важливо зауважити, що на підставі ч. 2 ст. 7 ЗУ «Про публічні закупівлі» органи Державної казначейської служби України реалізують контроль у сфері публічних закупівель, зокрема вживають заходи із недопущення здійснення платежів із розрахунків замовника згідно з узятим фінансовим зобов’язанням за договором про закупівлю у випадках відсутності або невідповідності встановленим законодавством вимогам необхідних документів. Законодавством чітко визначено, що до таких документів належать зокрема: договір про закупівлю і звіт про результати проведення процедури закупівлі. Форма звіту також містить поле «Період днів», яке було заповнено замовником в оголошенні . В разі відсутності в умовах договору періоду на оплату зобовязань в днях та наявності “періоду днів” в Звіті чи не створить це адміністративних правопорушень при організації закупівель, припущених Замовником? Чи можливо внести зміни до функціоналу системи “ProZorro”.
Відповідь
06.02.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1262 / 1073
В закладі двічі не відбулися відкриті торги на закупівлю електричної енергії через відсутність учасників. Очікувана вартість одиниці закупівлі 1 кВт*год по заявленим торгам 2,14 грн. Торги проводилися на закупівлю електричної енергії без розподілу. На теперішній час згідно проведеного моніторингу найменша запропонована ціна одиниці закупівлі 2,09729 грн. При цьому запропонована постачальником універсальної послуги вартість 1 кВт*год електричної енергії 2,55949 грн, в тому числі розподіл – 0,64272 грн., тобто без розподілу - 1,91677 грн. (менше найнижчої запропонованої ціни). Чи не буде суперечити чинному законодавству про публічні закупівлі проведення переговорної процедури на закупівлю електричної енергії на умовах універсальної послуги за умови відсутності конкуренції (ціна з розподілом нижча)? Чи потрібно проводити переговорну процедуру з причини двічі відмінених торгів, так як відкриті торги проводилися на закупівлю без розподілу?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2