Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.07.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1968 / 1943
Треба змінити уповноважену особу, але у кандидатури нема досвіду тендерних закупівель. Чи можна її назначати, якщо про обов'язковий досвід не зазначений у Положенні?
Відповідь
08.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1814 / 1751
Відповідно до ст 8 закону України "Про відчуження земельних ділянок, інших обєктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності" райдержадміністрація приймає рішення про викуп земельних ділянок, інших обєктів нерухомого майна, що на них розміщені, для будівництва автомобільної дороги державного значення Н-31Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Згідно статті 12 цього закону викуп здійснюється шляхом укладення договору купівлі-продажу,що підлягає нотаріальному посвідченню.Рішення РДА приймається на підставі клопотання Служби автомобільних доріг у Полтавській області. Чи є нотаріальна послуга - вчинення приватним або державним нотаріусом дій по посвідченню договору предметом публічних закупівель? Чи необхідно РДА укладати договір з приватним нотаріусом про надання нотаріальних послуг на підставі дендерних закупівель? Складовою нотаріальної послуги є державне посвідчення права власності, сплата державного мита, оплата за пошук в державному реєстрі речових прав, за бланки та платні послуги приватного нотаріуса. Оплата нотаріальних послуг здійснюється по КЕКВ 2240.
Відповідь
08.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1735 / 1784
У процесі здійснення своєї основної діяльності (випуск та публічний показ вистав) Державне підприємство «Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка» (далі - Театр) досить часто стикається з необхідністю залучення до процесу створення вистав на підставі цивільно-правових договорів митців різного спрямування: режисерів, художників, композиторів тощо. Вартість вказаних послуг значно перевищує встановлений Законом України «Про публічні закупівлі» ліміт в 50 тис. Варто наголосити що закупівля вказаних послуг є досить специфічною та на наше тверде переконання не може бути проведена за допомогою спрощеної закупівлі або відкритих торгів. Так п.п. 2 п. 7 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачає, що придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання; існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності. Враховуючи вищевикладене, просимо надати роз’яснення чи підпадає під вказані пункти Закону закупівля послуг театральних режисерів, композиторів, художників зі створення театральної постановки або складових її частин.
Відповідь
08.07.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1622 / 1698
Відповідно до наказу МЕРТУ № 645 від 07.04.2020 електронний майданчик ТОВ «АКЦЕПТ ОНЛАЙН» був відключений від електронної системи закупівель. Зазначений майданчик не забезпечив можливості закінчення (внесення змін) до процедур, що були розпочаті на ньому, а також не забезпечив можливості отримання ключів Замовниками для розміщення необхідної інформації щодо розпочатих на ньому закупівель на інших майданчиках. Водночас, відповідно до наказу МЕРТУ від 11.06.2020 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі» «у разі якщо замовник не має змоги розмістити інформацію через авторизований електронний майданчик, який відключений від електронної системи закупівель, він повинен розмістити необхідну інформацію через інший авторизований електронний майданчик, а в разі відсутності такої можливості – через веб-портал». Таким чином, замовник не має технічної можливості оприлюднити необхідну інформацію щодо закупівель, розпочатих на майданчику АКЦЕПТ ОНЛАЙН, на іншому майданчику, оскільки відсутні ключі переходу і отримати їх неможливо. Враховуючи зазначене, прошу дати роз’яснення, яким чином замовник може оприлюднити необхідну інформацію через веб-портал відповідно до абзацу третього пункту 6 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі (наказ МЕРТУ від 11.06.2020 № 1082).
Відповідь
08.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1697 / 1813
Підприємство у тарвні 2020р. опубліковало план на закупівлю друкарських послуг на суму 36 000 грн. та уклало договір без застосування електронної системи закупівель на 36 000 грн., а тепер потрібно ще закупити такий же товар по тому же коду ДК, але на суму 160 000грн. Питання. Чи можна зараз внести зміни у Річний план закупівель та провести спрощену закупівлю на суму 160 000грн.? Буде порушенням чи ні проведення зараз спрощенної закупівлі? Чи не буде це діленням предмету закупівлі на частини з метою уникнення спрощенної закупівлі? Дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2