Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2643 / 2648
Добрий день! Прошу надати консультацію з такого питання. Університет багато років користується послугами стаціонарного телефонного зв'язку компанії "Укртелеком". Відповідно, багато років існують телефонні номери університету. Зараз виникла необхідність укласти договір на надання послуг до кінця року. Чи можемо ми застосувати переговорну процедуру для укладання договору з ПАО "Укртелеком"? Питання для нас вкрай актуальне, так як проведення тендеру і перемога іншої компанії можуть привести до зміни всіх номерів.
Відповідь
22.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
2075 / 2018
Доброго дня. Якщо в річному плані сума по коду перевищує суму 133 тисячі євро для товарів і послуг, а закупівля буде проводитись декількома торгами, в т.ч. і з публікацією англійською мовою, чи повинен замовник оголошувати всі торги по даному коду з публікацією англійською мовою, чи тільки ті торги сума яких перевищує 133 тисячі євро?
Відповідь
22.07.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1829 / 1976
Просимо надати роз'яснення в наступній ситуації Перше питання. При проведенні процедури закупівлі з публікацією англійською мовою до нас звернувся постачальник, який бажає прийняти участь у нашій процедурі закупівлі. В своєму зверненні він повідомив, що не володіє українською мовою та просить надати перелік документів, які вимагає наша тендерна документація. Отже питання: Чи маємо ми перекладати тендерну документацію на англійську мову ? Якщо так, то яким чином повинні надати переклад (змінами у ТД/ надіслати E-Mail / у відповіді на питання ) Друге питання У зв’язку з змінами Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі № 1082 від 17.07.2020 року пункт 14: 14. Під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг в оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом, та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі в окремих електронних полях зазначається інформація, визначена пунктом 12 та абзацами другим - четвертим пункту 13 цього Порядку, та інформація щодо: назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі; коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі. Надайте будь ласка роз’яснення, яким чином необхідно вносити інформацію в оголошення, у тендерну документацію та заповнювати специфікацію договору, щодо назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі, якщо згідно порядку визначення предмета закупівлі № 708 від 15 квітня 2020 року товари і послуги визначаються за четвертою цифрою Єдиного закупівельного словника ?
Відповідь
22.07.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1641 / 1615
На державному підприємстві є два підрозділи з різними напрямами діяльності: 1)невиробнича сфера 2)виробнича сфера. Чи може бути дві уповноважених особи, які будуть відповідальними за проведення усіх видів закупівель кожна але одна з питань виробничої сфери, а інша з питань невиробничої сфери діяльності підприємства?,якщо їм буде треба провести закупівлі за однаковим кодом дк? Чи можна розділити уповноважених за таким принципом?
Відповідь
22.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1696 / 1745
Підскажіть будь ласка, що робити із наказом 1082 від 11.06.2020 р. Що він регламентує. і дуже незрозумілий п. 14 цього порядку. що таке номенклатурна позиція.???
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2