Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2016 / 1997
В зв'язку з ситуацією, що склалася, а саме проведення місцевих виборів прошу надати роз'яснення стосовно закупівлі тонерів для картреджів та папіру для друку списків виборців, адже в ч.5 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" в новій редакції від 19.04.2020 року прописані випадки, на які не поширюється дія Закону, а саме: абз.16)" бланки документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, паспорти, бланки документів, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус, бланки інших документів, що відповідно до законодавства України потребують використання спеціальних елементів захисту, виборчі бюлетені з виборів Президента України та/або народних депутатів України, марки акцизного податку, що виготовляються підприємствами, що належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері організації та контролю за виготовленням бланків цінних паперів, документів суворої звітності, а також товари і послуги, необхідні для їх виготовлення;", а для проведення процедури відкритих торгів необхідно приблизно 30 календарних днів, коли будуть віділенні кошти ЦВК на придбання зазначених вище товарів поки що невідомо. Тому прошу надати роз'яснення як вірно трактовати Закон при придбані товарів (укладання прямих договорів або проведення відкритих торгів), які потрібні для проведення місцевих виборів щоб не зірвати процес проведення місцевих виборів. Буду дуже вдячна за роз'яснення питання.
Відповідь
19.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1832 / 2089
Замовник відповідно до рішення про місцевий бюджет затвердив видатки на придбання ТМЦ (будівельні матеріали та вироби) необхідні для проведення поточного ремонту на загальну суму 753,250 тис.грн. та затверджено видатки на оплату послуг по поточному ремонту на загальну суму 199,950 тис.грн. Уповноважена особа, внесла зміни до річного плану закупівель установи, де сума в розмірі 753,250 тис.грн. зазначена по кодам ЄЗС відповідно до суті , вартість групи яких не перевищує 200,00 тис.грн. В подальшому установою здійснено закупівлі ТМЦ та послуг за окремими договорами у підприємств, засновниками яких є громадські організації осіб з інвалідністю . Вартість договорів є не більше 200,00 тис.грн. Чи буде в даному випадку порушення законодавства про закупівлю ?
Відповідь
19.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1702 / 1496
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області звертається з питанням щодо можливості виправлення технічної помилки при проведенні закупівлі : «Будівництво автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівкавід с. Лобойківка до межі Дніпропетровської області, транспортна розв'язка в двох рівнях на км 21+900, Дніпропетровська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)». При створенні оголошення в електронній системі закупівель помилково визначена протяжність 1062 м. В експертному звіті по даному об’єкту вказана протяжність 1620 метрів. Учасниками закупівлі надані пропозиції у відповідності з технічним завданням тендерної документації, де передбачено обсяги робіт в незалежності від протяжності, укладений договір з переможцем відкритих торгів. Яким чином можливо виправити технічну помилку, що виникла?
Відповідь
19.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1599 / 1623
Доброго дня! Чи можливо застосувати виключення передбачені в п.2 ч.7 ст.3 ЗУ Про публічні закупівлі, зокрема "якщо предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання" у разі якщо предметом закупівлі є написання статті на замовлення конкретним автором про творчість А.Сагайдаковського.
Відповідь
19.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2224 / 2064
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка як нам правильно спланувати свої закупівлі в наступній ситуації: Кошторисом на 2020 рік нам були виділені кошторисні призначення з помісячним розписом до серпня 2020 року. Відповідно до доведених кошторисних призначень усі закупівлі були внесені в річний план та до додаток до нього, проведені усі процедури закупівель згідно ЗУ "Про публічні закупівлі" та встановлених вартісних меж. У липні 2020 року нам перерозподіляють кошторис (довідка про зміни до кошторису на 2020 рік) ще на 2 місяці. Зараз планується ще один перерозподіл (невідомо чи останній) до кінця року. Просимо вашої допомоги.Чи будуть перерозподілені кошти додатковими (згідно листа №3302-06/29640-06 від 14.09.2016)??? чи необхідно кожного разу проводити відкриті торги на 2 місяці, наприклад на світло, інтернет, бензин??????
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2