Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.01.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2209 / 2285
Чи можемо змінювати істотні умови договору, а саме збільшити ціну на 10 % якщо це послуга, а не товар?
Відповідь
05.01.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2833 / 2981
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка від якої суми рахувати 20%, якщо під час дії договору було внесено зміни, та вартість договору зменшувалась. В Законі зазначено, що сума додаткової угоди не повинна бути більше ніж 20% від початкового договору укладеного в попередньому році.
Відповідь
04.01.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2997 / 2970
Доброго дня. Чи є порушенням закону використання КЕП фізичної особи при публічних закупівлях підриємства? Адже є наказ підприємства , що ця физична особа призначена уповноваженю особою щодо закупівель. Чому ж тоді не використовувати власнй підпис..?
Відповідь
04.01.2022 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3383 / 3344
Пільга на звільнення від оподаткування вугілля закінчилася 01.01.2022 року. Як тепер працювати з договорами які були укладені за ціною без ПДВ .
Відповідь
04.01.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2621 / 2747
Наша вимога у тендерній документації згідно ст.17: підстава для відмови в участі у процедурі закупівлі: Учасник процедури закупівлі має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім випадку, якщо такий учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника (п. 13 ч. 1 ст. 17 Закону) Учасник надав лише довідку у довільній формі про наявність заборгованості, в якій зазначено ,що заборгованість буде погашено. Чи маємо право оголосити учасника переможцем?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2