Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.01.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1455 / 1558
Було помилково отзвітовано по договору по газу (відкриті торги), хоча договір було подовжено в кінці року. Зараз статус договора "закритий" і ми не маємо можливості підвантажити додаткову угоду на 20%, зареєструвати в казначействі та оплатити її. Який можливий вихід з цієї ситуації?
Відповідь
28.01.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1582 / 1612
Просимо надати роз'яснення з наступного питання: в Оголошенні про про проведення спрощеної закупівлі Замовник зазначив, що мінімальник крок під час проведення аукціону: 0,5%. Чи обов'язково робити мінімальний крок аукціону навіть початкова ціна Учасника є найменшою? Чи обов'язково таклму Учаснику робити мінімальний крок в кожному раунді електронного аукціону?
Відповідь
28.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1259 / 1353
Зі змісту укладеного договору на постачання електричної енергії вбачається, що Споживач здійснює оплату Оператору системи розподілу за послугу з розподілу електричної енергії через Постачальника. Тариф на послуги з розподілу електричної енергії є регульованим та встановлюється НКРЕКП. У зв'язку з тим, що з 01.01.2021 року тариф на розподіл електричної енергії АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" збільшився, виникає необхідність внесення змін до укладеного договору. Чи можливе застосування в даному випадку, як підставу для внесення змін п.7 ч. 5 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі"? Чи необхідно застосовувати в даному випадку інший пункт ч. 5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі" як підставу для внесення змін?
Відповідь
28.01.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1207 / 1246
Чи потрібно нам ,як комунальне унітарне госпрозрахункове підприємство , виставляти договора в ПРОЗОРО
Відповідь
28.01.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1259 / 1241
На теперішній час проходить ліквідація ГУ ДПС у Запорізькій області (ЄДРПОУ 39396146)(ПКМУ №893 від 30.09.2020.)Права та обов'язки ГУ що ліквідуються перейшли до ВП Головного управління ДПС у Запорізькій області (ЄДРПОУ 43143945). На майданчику ВП ГУ зареєструвалося. Також залишається дійсними відносини на майданчику з ГУ (43143945). Уповноважена особа ГУ (43143945) звільняється. Крім того, в даній установі взагалі відсутні робітники вони всі переведені до ВП ГУ (44118663) та в якій назначені уповноважені особи. ПИТАННЯ: Чи має право уповноважена особа ВП ГУ (44118663) проводити на майданчику ГУ (43143945) супроводження процедур (розміщення договорів, додаткових угод та вітів про виконання догворів)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2