Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.11.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
549 / 582
Відповідно до п. 11 ч.1 ст. 10 Закону № 922 замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в ЕСЗ повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та зміни до договору у випадках, передбачених ч. 5 ст. 41 цього Закону - протягом трьох робочих днів з дня внесення змін. Аналогічна вимога щодо оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю у разі внесення змін до істотних умов договору про закупівлю у випадках, передбачених ч. 5 ст. 41 Закону 922 передбачено , ч. 7 цієї статті. Однак продовження дії договору про закупівлю на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 % суми передбачено ч. 6 ст. 41 Закону № 922. А про неї в ст. 10 Закону № 922 жодної згадки. Чи оприлюднюється в такому випадку повідомлення про внесення змін до договору?
Відповідь
23.11.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
595 / 604
Доброго дня. Проконсультуйте будь ласка по такому питанню. У січні була проведена переговорна процедура на закупівлю тепла на 199843 грн, на 95 Гкалл... В зв'язку із недавнім підняттям тарифу на тепло договір у вартісному виразі ми використали, однак у натуральному виразі ці 95 Гкалл не використано.... Усі плани по теплу ми використали, однак рішенням міської ради нам будуть додаватися кошти ( 30-40 тис.). Чи можна додатковою угодою збільшити вартість договору, не змінюючи при цьому натуральні показники? Чи вважається договір виконаний попри те що сума до договору використана, а от натуральні показники ні?
Відповідь
23.11.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
599 / 645
Відповідно до ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі" «Збільшення ціни за одиницю товару до 10% пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Чи обовязково вимагати від Постачальника Висновок Торгівельно-промислової палати, якщо підвищення ціни відбувається у договорі, укладеному за результатами спрощеної закупівлі, або за прямим договором?
Відповідь
23.11.2021 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
808 / 824
2 рази не відбулася спрощена закупівля електричної енергії по ціні 3,44 за 1 кВт*год Чи можливо підписати договір відповідно ст 3. ч7 п1 Закону про Публічні Закупівлі але по ціні 4.50 за 1 кВт*год? При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, не змінюються? Зменшується тільки загальний обсяг кВт
Відповідь
23.11.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1320 / 1292
Було двічі відмінено відкриті торги, через відсутність конкуренції, а саме був в обох лише один учасник. На підставі того, що було відмінено 2 відкритих торгів, була оголошена переговорна процедура, про те в ній протокол визначення переможця був завантажений з порушенням строків чере 8 днів, внаслідок чого вона і була скасована. Питання, чи можливо провести ще одну переговорну процедуру на підставі того, що було двічі відмінено відкриті торги та не був укладений договір після проведення переговорної процедури, або робити знову відкриті торги, так як немає підстави для проведення переговорної процедури? Також, чи була використана підстава для проведення переговорної процедури через двічі відмінені відкриті, в відміненій переговорній процедурі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2