Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.07.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3348 / 3257
Ми збираємось провести закупівлю з капітального ремонту електродвигуна з очікуваною вартістю приблизно 40 000 000 грн. Питання наступні: 1.Це роботи чи послуги відповідно до закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015р. № 922-VIII та наказу від 17.03.2016 р. №454 "Про затвердження порядку визначення предмету закупівлі"? 2.За скільки днів до розкриття необхідно опубліковувати оголошення про проведення закупівлі та тендерну документацію? 3.Чи потрібно оголошення додатково опубліковувати на веб-порталі уповноваженого органу англійською мовою?
Відповідь
09.07.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
3278 / 3166
У тендерній документації на закупівлю послуг "Перевезення вантажів автомобільним транспортом" вимагає надати списки водіїв, які будуть задіяні до перевезень погоджені ВКР СБУ або СБУ для допуску на технічну територію військової частини А2007, посилаючись на Наказ Міністра оборони України від 06.06.2017 року №5дск «Про затвердження Порядку організації пропускного режиму на особливо важливих і режимних об’єктах Міністерства оборони та Збройних Сил України» всі особи, які залученні для роботи на технічній території повинні пройти перевірку ГУ ВКР ДКС Служби безпеки України. Позак, зауважуємо що на момент подання пропозицій учасник ще не є переможце, а його працівники не є такими що вже "залучені" до надання послуг. Згідно вимог ч.1 ст.16 Закону Документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Відтак чи є дискримінаційною вищевказана вимога Замовника зазначена в тендерній документації? Органи СБУ повідомили що списки працівників можуть бути погодженні лише на підставі звернення військової частини або укладеного договору з Замовником.
Відповідь
09.07.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2438 / 2410
РІшенням сесії Ізянської сільської ради від 09.08.2016 року було створено тендерний комітет та затверджено положення про комітет. Головою тендерного комітету призначено юриста сільської ради Аннишинця Миколу Васильовича. Аннишинець М.В. є депутатом Хустської міської ради, тобто іншого органу місцевого самоврядування. З метою недопущення порушення вимог ч. 2 ст. 11 Закону України "Про публічні закупівлі" прошу розяснити: чи може Аннишинець Микола Васильович, який працює юристом в Ізянській сільській раді очолювати тендерний комітет сільської ради при тому, що він є депутатом Хустської міської ради. Дякую наперед. Чекаю відповіді як найскорше.
Відповідь
09.07.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2857 / 2702
За результатами відкритих торгів укладено договір на роботи по предмету закупівлі "Будіництво загальнооствітньої школи (ЗОШ) до існуючого навчально-виховного комплексу (НВК)", ведуться роботи. На виконання Закону "Про освіту" ЗОШ, НВК змінює свою назву на "гімназія". Як?, коли?, чи потрібно? такі зміни внести в договір про закупівлю на етапі виконання робіт, або після їх завершення, яку назву необхідно вказати в декларації про завершення будівнивцтва об"єкту?
Відповідь
08.07.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3114 / 3062
Доброго дня! Відповідно до листа Мінекономрозвитку, вих.. № 3302-06/21890-07 від 15.07.2016 р. було надано роз’яснення що «…підприємства…, які не є замовниками у розумінні Закону, можуть використовувати Систему з метою здійснення відбору постачальника…, незалежно від суми закупівлі у порядку, затвердженому наказом ДП «Зовнішторгвидав України від 13.04.2016 р. № 35». Але 19.03.2019 р. цей наказ було відмінено наказами ДП «ПРОЗОРРО» № 10 та № 11. Запитання: Враховуючи вищенаведене, в разі закупівель товарів, робіт чи послуг за електронною Системою закупівель, яким документом необхідно керуватись підприємству, що не є замовником у розумінні Закону при використанні ЕСЗ, якщо очікувана вартість закупівель може бути менше та більше порогової?. Дякуємо за відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2