Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
10076 / 9922
Доброго дня. Прошу надати роз'яснення чи може учасник довантажевати документи після закінчення строку подання тендерних пропозицій та проведення аукціону у відкритих торгах? Зазделегідь дякую за відповідь!
Відповідь
16.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
10068 / 9944
Доброго дня! Таке питання - було об'явлено відкриті торги (відмінилися, так як прийшов 1 учасник), об'явилися вдруге, внесли зміни до тендерної документації (тенедр знов відмінився, так як прийшов 1 учасник). Чи можемо мы провести переговорну процедуру по пп.4 ст. 35, чи треба ще раз проводити відкриті торги вже без змін у ТД?
Відповідь
21.12.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
10058 / 10032
За численними зверненнями розпорядників бюджетних коштів області просимо надати відповідь на наступне запитання. Відповідно до статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник має намір продовжити на 20 % тендерний договір за результатами переговорної процедури. В одному з пунктів договору прописана наступна норма: "В разі, якщо жодна із Сторін протягом 10 календарних днів до дати закінчення дії Договору не повідомить іншу Сторону про свій намір його розірвати, цей Договір вважається автоматично продовженим на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 % суми, визначеної у Додатку № 13 до цього Договору, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку". Чи треба в даному випадку замовнику укладати та розміщувати в системі ProZorro додаткову угоду про продовження строку дії договору?
Відповідь
29.11.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
10055 / 9688
У абзаці 15 Частини 3 Статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" говориться про те що дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: товари, роботи і послуги, що підлягають закупівлі відповідно до угод, що укладаються центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері національної безпеки, у воєнній сфері, сфері оборони і військового будівництва із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі. Закупівля таких товарів, робіт і послуг здійснюється згідно з правилами і процедурами, установленими відповідними спеціалізованими організаціями. Чи означає це, що підприємства, які відповідно до угод, укладених з Міністерством оборони України, на розроблення, виготовлення, реалізацію, ремонт, модернізацію та утилізацію озброєння, військової техніки, військової зброї і боєприпасів до неї, організацію, координацію, а також безпосереднє постачання товарів, виконання робіт та надання послуг на виконання державного оборонного замовлення, звільняються від обов’язкового проведення процедури публічних закупівель (тендерів) на авторизованих електронних майданчиках?
Відповідь
26.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
10044 / 9962
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, відповідно до статті 31 Закону України №922-VIII «Про публічні закупівлі», Замовник може на підставі обґрунтованих причин прийняти рішення щодо відміни торгів або визнати їх такими, що не відбулися. Вичерпний перелік підстав для відміни торгів зазначений в ст. 31 Закону, в тому числі у разі відхилення всіх пропозицій згідно із Законом. Але електронний майданчик, на якому зареєстрований замовник, не наділений технічною можливістю щодо застосування даної функції. Для відміни торгів необхідно дочекатися завершення періоду оскаржень та закупівля буде автоматично переведена у статус "відмінена" після завершення періоду оскаржень (10 календарних днів з моменту оприлюднення інформації про відхилення тендерної пропозиції останнього учасника). Відповідно до ч.2 ст. 18 Закону скарги, що стосуються прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника, які відбулися після розгляду тендерних пропозицій на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначення відповідності учасників кваліфікаційним критеріям, подаються протягом п’яти днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу протоколу розгляду тендерних пропозицій. При цьому майданчик не має функціоналу для оприлюднення замовником повідомлення про відміну торгів або визнання такими, що не відбулися відповідно до ст. 31 Закону. Це суперечить Закону України "Про публічні закупівлі" оскільки частиною 3 ст. 31 Закону передбачено, що повідомлення про відміну торгів оприлюднюється в електронній системі закупівель замовником протягом одного дня з дня прийняття рішення та автоматично надсилається всім учасникам електронною системою закупівель. Чи правильно ми розуміємо, що замовник може разом з останнім протоколом про відхилення пропозиції кріпити повідомлення про відміну торгів і розпочати нову процедури відкритих торгів у разі нагальної потреби в закупівлі товару.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2