Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.12.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4398 / 4470
При підключенні свердловин виникає необхідність проведення робіт з горизонтально-спрямованого буріння, що пов’язано зі складністю передбачення ситуації по відведенню земельних ділянок та ін. причин (коридори комунікацій, заболочені ділянки земель, додавання резервних ниток, природні умови викликані зміною сезону). До якого предмета закупівлі (роботи чи послуги) необхідно віднести горизонтально-спрямоване буріння в даному випадку?
Відповідь
03.12.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2136 / 2019
Доброго дня. Звертаємось з проханням надати відповідь на питання викладені нижче. З 1 січня 2022 року проводити закупівлі згідно ЗУ “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) зможуть виключно уповноважені особи. Відповідно до пункту 35) частини першої статті 1 уповноважена особа (особи) - службова (посадова) чи інша особа, яка є працівником замовника і визначена відповідальною за організацію та проведення процедур закупівлі/спрощених закупівель згідно з цим Законом на підставі власного розпорядчого рішення замовника або трудового договору (контракту). Згідно частини третьої статті 11 Замовник має право призначити декілька уповноважених осіб, за умови що кожна з таких осіб буде відповідальною за організацію та проведення конкретних процедур закупівель/спрощених закупівель. Відповідно до пункту 6) частини дев’ять статті 11 уповноважена особа забезпечує оприлюднення в електронній системі закупівель інформації, необхідної для виконання вимог цього Закону. Суть питання полягає в наступному, чи може уповноважена особа замовника приймати рішення стосовно проведення конкретних процедур закупівель/спрощених закупівель, а інша уповноважена особа, на підставі розпорядчого документа замовника , розміщувати таку інформацію в електронній системі закупівель стосовно тих же процедур закупівель. Якщо описана вище ситуація, щодо розподілу функціоналу, зокрема оприлюднення інформаціі в Системі, між різними уповноваженими особами при проведенні конкретної процедури закупівлі/спрощеної закупівлі, порушує норму Закону чи іншого нормативно правового акту, то яку/-го саме? Дякую.
Відповідь
03.12.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2412 / 2428
ТОВ "БусСистем", користуючись новітньою, зручною, гнучкою, унікальною та потужною автоматизованою системою з оформлення пасажирських проїзних документів, хоче прийняти участь в Президентській ініціативі «єПідтримка». ТОВ «БусСистем» за період діяльності набуло статусу надійного та фінансово стійкого партнера для багатьох перевізників та пасажирів. А в період діючих карантинних обмежень зазнало значних збитків, оскільки діяльність в певний період часу була припинена повністю. Додаток - чинний витяг ЄДР.
Відповідь
03.12.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1795 / 1905
відмова ДКСУ в реєстрації договору
Відповідь
03.12.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3239 / 3316
Ми розірвали договір з енергетичною компанією. Згідно Закону про публічні закупівлі для оприлюднення на прозорро ми повинні вказати країну походження товару. В енергетичній компанії нам сповістили що електрична енергія закуповується на всесвітній платформі за добу наперед, і тому вони неможуть надати інформацію про країну походження товару так як інформація може змінюватись. Яку країну походження нам ставити?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2