Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.02.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4612 / 4635
При цьому, при проведенні процедури закупівлі (відкриті торги) в порядку, визначеному Законом про закупівлі, не вбачається за можливе одночасно забезпечити дотримання положень Закону про аудит, зокрема в частині необхідності подання на розгляд органу, що призначають суб’єктів аудиторської діяльності, щонайменше двох суб’єктів аудиторської діяльності тощо. З огляду на наведене та враховуючи те, що виключні повноваження щодо обрання незалежного аудитора, визначення умов договору, що укладається з ним, та встановлення розміру оплати його послуг згідно Закону України «Про управління об'єктами державної власності» належать Наглядовій раді ДП «АМПУ», просимо надати роз’яснення щодо можливості обрання суб’єкта аудиторської діяльності та укладення з ним договору в порядку, визначеному Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», без застосування Закону про закупівлі? У разі, якщо обрання суб’єкта аудиторської діяльності та укладення з ним договору без застосування Закону України «Про публічні закупівлі» не є можливим, просимо надати роз’яснення щодо можливості застосування переговорної процедури на підставі пункту 2 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи) та укладення договору із суб’єктом, якого буде обрано Наглядовою радою ДП «АМПУ» (як органом управління, який наділений виключною компетенцією)? У разі, якщо обрання суб’єкта аудиторської діяльності та укладення з ним договору без застосування Закону України «Про публічні закупівлі» або із застосуванням переговорної процедури на підставі пункту 2 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» не вбачається за можливе, просимо надати роз’яснення стосовно того, застосування яких процедур є належним з огляду на приписи Законів України «Про публічні закупівлі», «Про управління об'єктами державної власності» та «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»?
Відповідь
10.07.2018 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4612 / 4508
Чи має право Замовник в своїй пропозиції вказувати конкретну марку чи виробника? Якщо можна, то згідно яких документів це підтверджується?
Відповідь
29.01.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4612 / 4639
Як новоствореному підприємству взяти участь у спецторгах з закупівлі лісу кругляка.
Відповідь
28.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4611 / 4713
Підкажіть, чи можна за результами відкритих торгів/спрощеної закупівлі відповідно до п.4 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі" укласти договір про закупівлю, ціна якого буде меншою (у тому числі і ціна за одиницю), ніж за результатами аукціону, без зміни кількості?
Відповідь
02.11.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4611 / 4729
У зв’язку із вступом в дію 11.12.2018 року перехідних положень ЗУ «Про ринок електричної енергії» № 2019-VIII від 13.04.2017 року та згідно вимог «Правил роздрібного ринку електричної енергії» Замовникам, які проводять закупівлю товарів, робіт та послуг згідно вимог ЗУ «Про публічні закупівлі» необхідно здійснити окремо закупівлю електричної енергії (товару) та окремо закупівлю послуги з її розподілу. Закупівля послуги з розподілу електричної енергії реалізується шляхом укладання договору з оператором системи розподілу, яким на відповідній закріпленій території являються обленерго. Таким чином, ДП «НЕК «Укренерго», як суб’єкт господарювання, який провадить свою діяльність в окремих сферах господарювання, повинен укласти договір на розподіл електричної енергії з відповідним обленерго шляхом проведення переговорної процедури закупівлі (у разі якщо очікувана вартість закупівлі перевищуватиме межі, встановлені ч.1 статті 2 ЗУ «Про публічні закупівлі») чи можливим є укладання договору без застосування ЗУ «Про публічні закупівлі» (на підставі пп.5 ч.4 статті 2 ЗУ «Про публічні закупівлі»), так як тариф на розподіл електричної енергії обленерго встановлюватиметься національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (постанова НКРЕКП від 05.10.2018 №1175)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2