Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.12.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
623 / 632
Доброго дня! Чи є якійсь граничний розмір прибутку у відсотковому значенні, яку учасник тендеру може застосовувати при наданні послуг чи поставці товару? Тобто, чи є обмеження на відсоток прибутку учасника тендеру. (оборонні і не тільки замовлення) Якщо так, то яким нормативно-правовим актом це закріплено?
Відповідь
07.12.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1075 / 1089
Яким чином вийти з ситуації комунальному некомерційному підприємству, коли на етапі аукціону, не можливо знизити цінову пропозицію, оскільки не маємо права відступати від затвердженою калькуляції. Чи має право підприємство працювати з закладами по різній вартості послуг, оскільки відбувся аукціон.
Відповідь
06.12.2023 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
758 / 739
Добрий день! Для нашого підприємства електричну енергію закуповує через відкриті торги ЦЗО (агрегована закупівля), яка розробила проєкт договору про закупівлю. В проєкт договору ЦЗО включила формулу на ціну за одиницю електричної енергії: Ціна за розрахунковий період = (Середньозважена ціна РДН за розрахунковий період +Тариф на передачу+ надбавка постачальника)×1.2. За умовами договору "акти приймання-передачі електричної енергії мають містити порядок розрахунку ціни за одиницю Товару за відповідний розрахунковий період відповідно до формули. Підписанням Акту приймання-передачі товару (електричної енергії) Сторони погоджують перерахунок ціни за одиницю Товару.". Тобто укладення щомісячних додаткових угод не передбачається, як і зміна загальної суми договору. Ціна в актах щомісячно змінюватиметься, за вказаною формулою згідно з пп.7 частини 19 Особливостей. Чи вважаєте ви правильним не змінювати ЗАГАЛЬНУ ЦІНУ ДОГОВОРУ при щомісячній зміні ціни за одиницю товару. Прошу відповісти по суті: правильно / не правильно. Дякую.
Відповідь
06.12.2023 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1041 / 1045
Доброго дня! Підкажіть, склалася наступна ситуація: В грудні 2022 року був укладений договір на послуги мобільного зв’язку на 2023 рік за відповідним кодом ДК 021. Розрахунки за договором проходили на протязі всього 2023 року, кожен місяць. Зараз хочемо заключити новий договір в до 100 тис. грн. відповідно до п. 11 Особливостей. Чи повинні ми враховувати суму коштів за кодом ДК 021, за попереднім договором, яка перейшла на 2023 рік ? Дякуємо!
Відповідь
06.12.2023 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1385 / 1422
Відповідно до пп. 18 п. 13 Особливостей придбання товарів може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля природного газу суб’єктом ринку природного газу, на якого Кабінетом Міністрів України відповідно до Закону України “Про ринок природного газу” покладено спеціальні обов’язки для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу. Чи є зазначений підпункт 18 пункту 13 Особливостей підставою для укладання договору на постачання газу без застосування відкритих торгів для замовників, які включені Міненерго до переліку теплових електростанцій та теплоелектроцентралей згідно з вимогами Постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2022 №222.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2