Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3276 / 3132
Доброго дня! Питання стосовно спрощених закупівель. Відповідно до статті 14 Закону строк для подання пропозицій не може бути менше ніж п’ять робочих днів з дня оприлюднення Оголошення про проведення спрощеної закупівлі в електронній системі закупівель, згідно статті 10 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору про закупівлю оприлюднюється не пізніше ніж за шість робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій. Пропозиції подаються учасниками після закінчення періоду уточнення (період уточнення не менше 3 роб. днів). Яка загальна кількість днів на уточнення та подання пропозицій повинна бути: не менше 8 роб. днів (3 роб. дні (уточнення) + 5 роб. дні (подання)), чи все ж таки 6 роб. днів (3 роб. дні (уточнення) + 3 роб. дні (подання))?
Відповідь
11.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3671 / 3592
Просимо надати роз'яснення щодо включення в один прямий договір більш ніж одного коду ДК.
Відповідь
11.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4211 / 4295
Відповідно до ст.3 ч.7 п.5 замовник може укласти прямий договір без проведення спрощеної закупівлі, в разі виникнення додаткових робіт, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50% ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Виходячи з цієї вимоги основний договір повинен бути укладений за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Виникає питання, як укладати договір на додаткові роботи, якщо основний договір укладений до 19.04.2020 та без застосування електронної системи, сума була до 1,5 млн.грн. Чи можливо в даній ситуації укласти прямий договір на виконання додаткових робіт без проведення спрощеної закупівлі?
Відповідь
11.06.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3386 / 3411
Був укладений договір (процедура відкриті торги) між Харківським національним університетом Повітряних Сил і Збройних Сил України з ТОВ "СВ АЛЬЯНЦ" (додговір №487 від 28.12.2018 р.). У Підрядника змінились реквізити. Яку статтю Закону "Про публічні заукпівлі" потрібно вказувати в додатковій угоді?. чи зміна банківських реквізитів - це істотна умова договору?
Відповідь
11.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3285 / 3370
Доброго дня,цікавить наступне питання, ми як державний замовник після 19 квітня 2020 року зобовязані проводити всі закупівлі сума яких перевищує 50 тис і до 200 тисяч по спрощеній процедурі закупівлі,а пункт 8 частини 7 статті 3 ЗУ про Публічні закупівлі говорить що замовник може відмовитись від спрощеної процедури і укласти прямий договір якщо: 8)якщо закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємвств громадських організації осіб з інвалідністю Чи означає дана норма що державний замовник має право укладати прямий договір про закупівлю наприклад у Фізичної особи підприємця який має 3 групу інвалідності?наявні якісь особливості укладення таких прямих договорів про закупівлю укладений без використання електронної системи закупівель?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2