Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1658 / 1750
КП Покровськтепломережа є виробником та постачальником теплової енергії, замовник в окремій сфері господарювання. Чи можемо ми, на даний час не проводити відкриті торги по закупівлі електричної енергії.
Відповідь
05.10.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2208 / 2156
Потрібна Ваша допомога. Нашим підприємством двічі проведено відкриті торги на Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення. У зв"язку з відсутністю достатньої кількості тендерних пропозицій, проведено переговорну процедуру та заключено договір на 105 млн. грн. В жовтні 2020 року, за рахунок економії коштів, буде виділено ще 15 млн. грн. Питання: чи правомірне застосування в даному випадку переговорної процедури закупівлі на виділені додаткові кошти, згідно п.5 ч.2 ст.40 ЗУ «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
05.10.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2241 / 2247
Потрібна Ваша допомога. Нашим підприємством двічі проведено відкриті торги на Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення. У зв"язку з відсутністю достатньої кількості тендерних пропозицій, проведено переговорну процедуру та заключено договір на 105 млн. грн. В жовтні 2020 року, за рахунок економії коштів, буде виділено ще 15 млн. грн. Питання: чи правомірне застосування в даному випадку переговорної процедури закупівлі на виділені додаткові кошти, згідно п.5 ч.2 ст.40 ЗУ «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
01.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1773 / 1771
Питання щодо визначення замовником виду закупівлі при проведенні протягом року закупівель, згідно річного плану, за одним тим самим предметом закупівлі (кодом ДК) з урахуванням сум, що не перевищують вартісних меж, передбачених п. 1, п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі", із змінами, або у разі виділення замовнику додаткових коштів. Тобто, якщо замовник відповідно до річного плану у січні поточного року провів закупівлю (допорогова закупівля відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону до 19.04.2020) «Дезинфікуючі засоби» на суму 150 000,00 грн., у лютому провів допорогову закупівлю аналогічного товару на 150 000,00 грн., в травні та липні 2020 проводить спрощені закупівлі (відповідно до п. 28 ч.1 ст.1 Закону) того ж самого товару на суму 190 000,00 грн. та 180 000,00 грн. відповідно. Чи потрібно замовнику, з метою уникнення порушень ч.10 ст. 3 Закону враховувати суми по раніш проведеним закупівлям того ж самого товару і послуг (за одним кодом ДК) та проводити в подальшому відкриті торги/відкриті торги з публікацією англійською мовою?
Відповідь
30.09.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1676 / 1828
14.07.2020 в системі електронних закупівель було опубліковано відкриті торги за ДК 021:2015:38580000-4: Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення на закупівлю ручної рентгенотелевізійної системи на загальну суму 1 135 000,00 грн., які не відбулись у зв’язку з участю в торгах менше двох тендерних пропозицій. Крім того, 08.09.2020 було повторно опубліковано відкриті торги на закупівлю вищевказаного обладнання. При цьому, предмет закупівлі та його технічні і кількісні характеристики не змінювались. Разом з тим, у зв’язку з опублікуванням наказу Мінекономіки від 15.04.2020 № 710 "Про затвердження Переліку формальних помилок", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.07.2020 за № 715/34998, замовником тендерна документація була приведена у відповідність до положень наказу. Слід зазначити, що торги повторно не відбулись через недостатню кількість учасників. З урахуванням викладеного, чи може замовник провести переговорну процедуру на підставі п.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2