Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.07.2018 Запитання      Тема: Конкурентний діалог Розширений перегляд
5511 / 5323
Доброго дня! Питання : чи має право замовник (сільська рада) вимагати в тендерній документації довідку про наявність аналогічних договорів саме по своєму району? Чи не є це дискримінаційними діями по відношенню до потенційних учасників торгів? Мова йде про такі оголошення: https://public.api.openprocurement.org/api/0/tenders/9d2ce18089c741daaeeb286622c5a28d?opt_pretty=1 та https://public.api.openprocurement.org/api/0/tenders/943db4fd3049410380cc0e3be3c167d4?opt_pretty=1 Дякую за увагу!
Відповідь
03.07.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6696 / 6418
Відповідно до ч.2 ст.16 ЗУ "Про державні закупівлі" замовник торгів у тендерній документації має право устанавлювати кваліфікаційний критерій наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. В більших випадках учасник указує в тендерній документації, що аналогічними вважаються будь-які договори (Нове будівництво, капітальний ремонт) де види та обсяги робіт, необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі співпадають з закупівлею робіт. Будувати аналогічні обєкти не приходиться, тому у кожному договорі підряду різний вид та обсяги робіт. Під час кваліфікації участика торгі виникають питання які договори є аналогічними, а чкі ні. Просимо Вас розяснити як правільно складати інформацію про досвід виконання аналогічних договорів. І в яких випадках можно вважати договори аналогічними.
Відповідь
14.06.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4961 / 4905
Наше підприємство НВФ «Промкомплект» у формі ТОВ планує взяти участь у державних закупівлях за оголошенням №256951 (№ у ЦБД: UA-2018-06-08-000345-c )- предмет закупівлі « Машини спеціального призначення різні (Електрографітові щітки)». Замовник торгів Трипільська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго" (надалі - Замовник) НВФ «Промкомплект» у формі ТОВ на протязі 15 років є партнером та офіційним представником підприємства – виробника електрографітових щіток – ПАТ «Прожекторні вуглі» м. Єлець Російська федерація. Продукцію якого ми поставляємо згідно договорів-поставок на велику кількість підприємств України . Електрографітові щітки даного виробника по якості не мають аналогів в Україні, та повністю відповідають усім вимогам тендерної документації Замовника що до технічних та якісних характеристик. У тендерної документації Замовника торгів (розділ 3 пункт 1 .11 присутня така вимога, що до надання документів , а саме надати : 11) документ, виданий Міністерством економічного розвитку і торгівлі України з підтвердженням, що заміщення запропонованих Учасником товарів, робіт або послуг походженням з Російської Федерації іншими неможливе (у разі якщо Учасником запропоновано товари, роботи або послуги походженням з Російської Федерації). Але згідно постанови Кабінету Міністрів від 30.12.16 року №1147 «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації», продукція яку ми пропонуємо Замовнику (електрографітова щітка) має Код УКТЗД 8545200090 , та не підпадає під санкції та перелік товару , що походять з Російської Федерації. Тому саме, просимо надати роз’яснення що до правомірності вимогам Замовника закупівлі, що до надання відповідного підтвердження , а якщо у разі правомірності дії Замовника , просимо роз’яснити саму процедуру отримання такого підтвердження , та вказати якими постановами або іншими документами буде вірним користуватися при підготовці до участі у Державних закупівлях по відношенню до товарів, що походять з Російської Федерації, у подальшому.
Відповідь
11.06.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6860 / 6518
Доброго дня!Ми провели відкриті торги на закупівлю: “Капітальний ремонт фасаду будівлі будинку культури с.Нерубайське за адресою: вулиця Леніна 1, с.Нерубайське, Біляївський район, Одеська область.” (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація.Згідно переліку документів для підтвердження відповідності пропозиції учасника кваліфікаційним критеріям та іншим вимогам замовника, вимагалася довідка у довільній формі про досвід виконання учасником аналогічного договору згідно предмету закупівлі у 2015-2017 році, складена на фірмовому бланку учасника та копія цього договору. Учасник Надав довідку та копію аналогічного договору згідно предмету закупівлі, який укладений між ТОВ та ТОВ.Чи є причиною відхилення даного учасника те, що даний договір було укладено не з б'юджетною установою?
Відповідь
31.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5864 / 6257
Доброго дня. Якщо в тендерній документації вимагається документальне підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів з наданням підтверджуючих документів (копією договору та/або копією видаткової накладної та/або оригіналом листа-відгука контрагента). Але ФОП, який розпочав свою діяльність з 01.01.2018 або вперше приймає участь в публічних закупівлях не має можливості надати вищевказаний документ. У видатку відхилення тендерної пропозиції такого учасника, це може розцінюватися як дискримінація учасника. Чи достатньо буде надання учасником листа-роз'яснення щодо ненадання підтверджуючого документа, та яким нормативним актом регламетовано??? Дякуємо.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2