Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.03.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2046 / 2000
Доброго дня! п.2 ч.4 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачено, що підставою для зміни істотних умов договору про закупівлю є зміна ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. Проаналізувавши практику застосування можна зробити висновок, що на практиці найчастіше це вирішується наступним чином: шляхом укладання додаткової угоди Сторони зменшують кількість товару, что мав бути придбаний, через подорожчання ціни за одиницю товару (що пітдверджується відповідними документами). Таким чином, Замовникии придбають меншу кількість товару за більшою ціною, проте сума договору дійсно не змінюється. Як бути у випадку, якщо товару за договором 1 одиниця, зменшити його кількість неможливо. Вартість товару за Договором становить, наприклад, 590 000 гривень, і збільшення ціни у такому випадку перевищить суму договору. Як діяти в такій ситуації?
Відповідь
16.03.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1780 / 1727
Доброго дня! Договір заключений в 2014 році на оренду установки утилізації тепла вихідних газів. Чи потрібно його оприлюднювати зараз? Мої попередники в установі цього не робили. Договір діє до 01.10.2022 року. Наша організація має оприлюднювати звіт про укладений договір, згідно ст.2 Закону. Але чи це є доречним? Читала, що договори, які були заключені до вступу в дію Закону та ще є діючими, не оприлюднюються. Чи я не помиляюсь? По цьому договорі ми підібрали ДК 44620000? Чи він правильний?
Відповідь
10.03.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1809 / 1797
Добрий день! Учасник звернувся до Замовника з пропозицією щодо збільшення ціни за одиницю товару на підставі п.2 ч.4 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі", при цьому для підтвердження збільшення ціни товару на ринку надав копії накладних від виробника відповідного товару. Чи підтверджують накладні виробника коливання ціни такого товару на ринку?
Відповідь
05.03.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1619 / 1654
Доброго дня! Суть питання: При подання тендерної документації, учасник погодився на умови запропоновані замовником, та прописав в догорові ціну за перевезення не регулярні перевезення, ціна за км). Після чого, оприлюднив на майданчику договір. Після визначення переможця, при підписанні догорові, переможець змінив розцінки (за км) та прописав додаткову розцінку. Запитання, як діяти в таких ситуаціях?
Відповідь
26.02.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2469 / 2335
Доброго дня. Моє питання в оголошенні про проведення торгів та ТД + в проекті договору до ТД, написано строк послуги з 01.03. по 31.12., однак через певні особливості процедура буде завершена пізніше, та договір може бути підписано, наприклад, 20 березня 2020. При укладанні договору з переможцем, як буде правильно написати строк послуги та ціну? Адже, згідно 164-14 договір за обсягами та ціною не повинен бути відмінний від проекту. Чи вірно я розумію, що договір який ми підписуємо 20.03.2020 буде містити пункти ідентичні проекту договору умови, вказаному в ТД, тобто, буде вказано срок надання послуги з 01.03.2020 до 31.12.2020 та одразу додаткову угоду, де вказати, що початком терміну дії визначено вже 20.03. та зменшити ціну? Чи потрібно протокол ТД ще складати, про що? Це ж не підстава відміняти торги? Впевнена, що таке питання дуже часто виникає, як його вирішувати/, що не було штрафів?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2