Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6337 / 6355
Забезпечення тендерної пропозиції у формі банківської гарантії має відповідати вимогам тендерної документації. Складаючи гарантії, банки, час від часу,включають у текст гарантії положення про те, що вони "на першу письмову вимогу Бенефіціара здійснються платіж у розмірі гарантійної суми, якщо у запиті буде вказано, що Принципал порушив свої зобов'язання передбачені Тендерною пропозицією, та що настала одна з таким підстав: ... (за ст. 24 ЗУ Про публічні закупівлі)". Питання: ані ЗУ Про публічні закупівлі, ані самими тендерними пропозиціями не встановлені обов'язки для учасників/переможця укладати договори, продовжувати участь, брати участь в аукціоні, бо це є їх права. Чи можна розглядати формулювання "якщо у запиті буде вказано, що Принципал порушив свої зобов'язання передбачені Тендерною пропозицією" є таке, що унеможливлює отримання Бенефіціаром гарантійної суми, оскільки він ніколи не зможе вказати у запиті на адресу банку зобов'язання, яке порушив Прнципал, і що передбачене його тендерною пропорзицією? Дякую.
Відповідь
27.06.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
6336 / 6101
Відповідно до ст.2.Закону України «Про публічні закупівлі»під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому част.1, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених цим Законом, та можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору. Допорогова закупівля регламентується наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 № 35. Просимо надати інформацію, яку відповідальність несуть члени тендерного комітету замовника або уповноважена особа у разі порушення Наказу №35 (наприклад не підписання договору у строк 30 днів після закінчення строку подання пропозицій).
Відповідь
05.12.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
6332 / 6225
Доброго дня»! Підкажіть будь ласка: в Січні 2017 року було укладено договір на суму 49 тис. на послуги харчування, тому звіт про укладені договори не було оприлюднене на сайті Прозорро. В грудні 2017 року була надана додаткова угода на суму 10 тис. Чи потрібно оприлюднювати Звіт про укладені договори? Так термін 1 день з дня укладання договору вже ДАВНО пройшов. Дякую.
Відповідь
02.11.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6319 / 6127
Добрий день! Наше підприємство є юридичною особою, що здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, є виробником теплової енергії (монополіст) та здійснює закупівлі виключно за власні кошти. Підприємство є замовником у розумінні Закону України № 922-VІІІ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року. Відповідно до пункту. 4 частинип першої статті 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» № 2939-VI від 13.01.2017р. ми є розпорядниками інформації. Але част. 3 статті 13 передбачено, що «на розпорядників інформації, визначених у пунктах 2, 3, 4 частини першої та в частині другій цієї статті, вимоги цього Закону поширюються лише в частині оприлюднення та надання відповідної інформації за запитами. Чи правильно ми розуміємо, враховуючи вищенаведене, що наше підприємство зобов’язано лише оприлюднювати річні плани закупівель на сайті Прозорро відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», в інших випадках інформація надається лише за запитами. Дякуємо.
Відповідь
27.03.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6313 / 6158
Прошу надати розяснення, стосовно того чи має право військова частина, яка є одержувачем бюджетних коштів, застосовувати абз.3 ч.1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"(в частині обовязковості застосування процедур закупівель у разі перевищення їх вартості-1 млн гривень для товарів та послуг;а робіт - 5 мільйонів гривень ), за умови що військова частина фактично здійснює діяльність передбачену абз.12 п.4 ч. статті 1 ЗУ "Про публічні закупівлі"(а саме ремонтує тільки належну їй військову техніку, без отримання прибутку), якщо такий вид діяльності не реєструвався.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2