Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Департамент комунальної власності земельних та майнових відносин Луганської обласної державної адміністрації
Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Суть питання: У зв’язку зі вступом в силу Закону України «Про публічні закупівлі» від 19 вересня 2019 року № 114-IX, чи буде до 19 квітня 2020 року затверджено примірне положення про уповноважену особу, відповідно до вимог ч. 9 ст. 11 та примірне положення про тендерний комітет, відповідно до прикінцевих та перехідних положень зазначеного Закону, оскільки для здійснення публічних закупівель після вказаної дати Замовнику потрібно буде внести зміни до наказів про уповноважену особу та тендерний комітет, крім того затвердити відповідні положення про них для реалізації Замовником відповідних повноважень у сфері публічних закупівель. Якщо зазначені примірні положення не будуть розроблені та затверджені то якими положеннями нормативно-правових актів користуватись при затверджені положень Замовником? Дякую.
Відповідь на запит 474/2020

Шановний користувачу, на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=5553 розміщено лист від 21.12.2019  № 3304-04/55553-06 “Щодо набрання чинності та введення в дію нової редакції Закону”, яким зокрема, повідомлялося, що  узагальнені відповіді рекомендаційного характеру щодо застосування вимог нової редакції Закону будуть поступово готуватися та розміщуватися на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу після введення його в дію.

Наразі Мінекономіки готує узагальнені відповіді, зокрема щодо уповноваженої особи, ураховуючи численні запити, що надходять від користувачів Інфоресурсу. У зв'язку з цим, просимо Вас очікувати відповідь в узагальненому листі, який буде розміщений на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2