Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від комунальне підприємство "Київський інститут земельних відносин"
Тема: Інше
Тема розширена: Оплата послуг за проведення обов’язкової державної експертизи землевпорядної документації центральному органу виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері земельних відносин є закупівлею послуг у розумінні норм Закону «Про публічні закупівлі»? Якщо так, то необхідно включити у план закупівлі та здійснити процедуру закупівлі послуг?
Суть питання: Статтею 186-1 Земельного кодексу України передбачено, що у разі якщо проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає обов’язковій державній експертизі, погоджений проект подається замовником або розробником до центрального органу виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері земельних відносин, або його територіального органу для здійснення такої експертизи відповідно до Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації», а також підзаконних нормативно-правових актів, розроблених на його виконання.
Відповідно до пункту 3.3.4 Методики проведення державної експертизи землевпорядної документації виконавець державної експертизи заповнює рахунок на оплату робіт за проведення експертизи та передає його для оплати замовнику експертизи. Загальна сума закупівлі перевищує 200 тис грн.

Відповідь на запит 968/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання вам надано відповідь у вашому попередньому запиті 241/2019, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=731e75c3-6d23-4efd-9792-5be064719229&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Сфера застосування Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2