Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ТОВ Завод "ПрофАльянс"
Тема: Тендерна документація
Суть питання: Готуючись до участі в закупівлях наше підпрємство потребує сертифікації своє продукції. Аналізуючи завршені закупівлі, а саме закупівлю UA-2019-02-08-001203-a, в переліку документів для підтверження кваліфікаційних умов учасникам потрібно надати сертифікат відповідності на бланку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, але звернувшись до органів сертифікації отримали відповідь, щодо того що з 1 січня 2018 року на данних бланках сертифікати більше не видаються.
Отже питання... Чи можна на зараз отримати сертифікт відповідності на бланку мін економочного розвитку і торгівлі?
Відповідь на запит 298/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до статті 23 Закону фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону.

З огляду на викладене, щодо роз'яснення конкретної вимоги, яка встановлена у тендерній документації, слід звертатись безпосередньо до замовника закупівлі.

Поряд з цим, оскільки Інформаційний ресурс Уповноваженого органу у сфері публічних закупівель направлений на поширення інформації щодо застосування законодавства про публічні закупівлі, та зважаючи на те, що питання застосування технічних регламентів та процедур оцінки відповідності не відноситься до компетенції Департаменту регулювання публічних закупівель Мінекономрозвитку, пропонуємо його надіслати як електронне звернення відповідно до Закону України “Про звернення громадян” через відповідний розділ офіційного веб-порталу Мінекономрозвитку http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=6b55a2e1-13c3-432e-8472-ef17adee3e3e&title=PoriadokZvernenniaGromadian для подальшого його направлення до відповідного структурного підрозділу Мінекономрозвитку в компетенції якого знаходиться  питання сертифікації.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2