Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БЛАГВОДСЕРВІС ШИРОКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ»
Тема: Інше
Тема розширена: Щодо здійснення закупівель замовниками, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання
Суть питання: Просимо Вас роз’яснити чи актуальні на даний час роз’яснення, що містяться в листі від 12.05.2016 № 3302-06/13747-07, щодо здійснення закупівель замовниками, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання.
Відповідь на запит 386/2019

Шановний користувачу, Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Мінекономрозвитку як Уповноважений орган здійснює регулювання та координацію у сфері закупівель у межах повноважень, визначених Законом. Основні функції Мінекономрозвитку визначено статтею 8 Закону.

Відповідно до пункту 12 частини першої статті 8 Закону однією з основних функцій Уповноваженого органу (Мінекономрозвитку України) є надання узагальнених відповідей рекомендаційного характеру щодо застосування законодавства у сфері закупівель (далі - узагальнені відповіді).

Поряд з цим узагальнені відповіді надаються на підставі Закону, яким встановлена конкретна сфера правового регулювання, а також на підставі підзаконних нормативно-правових актів, прийнятих на його виконання  (далі - законодавство у сфері публічних закупівель).

Інформуємо, що вказане законодавство у сфері публічних закупівель є чинним на даний момент.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Замовник процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2