Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ДМСРР
Тема: Інше
Суть питання: уповноважена особа проводить лише спрощені закупівлі визначена шляхом покладання функцій на працівника відповідно до наказу устави із внесенням функцій уповноваженої особи до посадових обовязків працівника. Чи потрібно у такому випадку затверджувати положення про уповноважену особу.
Відповідь на запит 1059/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Згідно з частиною першою статті 11 Закону відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа.

Відповідно до частини сьомої статті 11 Закону уповноважена особа здійснює свою діяльність на підставі укладеного із замовником трудового договору (контракту) або розпорядчого рішення замовника та відповідного положення.

Отже, Закон містить імперативну норму щодо нормативних актів (трудових договорів)  замовника на підставі яких уповноважена особа здійснює свою діяльність.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Уповноважена особа
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2