Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Департамент молоді і спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Зазначення дат в оголошенні про проведення відкритих торгів
Суть питання: Добрий день, у відповідності до статті 21 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник повинен зазначати строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг, тобто на електронному майданчику передбачено заповнення конкретних дат. Чи вважається дата (Строк поставки/виконання робіт/надання послуг(початкову дату можна не вказувати)) до - кінцевою датою поставки товару чи необхідно додатково зазначати, що кінцевою датою поставки товару є дата яка передує зазначеній даті у відповідному полі. Заздалегідь дякуємо за відповідь.
Відповідь на запит 886/2022
Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.
Інформування про проведення відкритих торгів здійснюється у порядку визначеному статтею 21 Закону. Перелік інформації, що має містити оголошення про проведення відкритих торгів визначений частиною другою статті 21 Закону.
Виходячи з пункту 5 частини другої статті 21 Закону, оголошення про проведення відкритих торгів має містити інформацію про строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг.
При цьому для визначення та обчислення строків необхідно керуватися Цивільним кодексом України (далі - ЦК України), глава 18 якого регулює зокрема поняття строку, його визначення, початок та закінчення перебігу.
Водночас з питань технічної реалізації, а також питань розміщення інформації в електронній системі закупівель необхідно звертатись до оператора авторизованого електронного майданчика та/або ДП “ПРОЗОРРО” як адміністратора системи.
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2