Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Товариство з обмеженою відповідальністю "ВЕАТЕКС"
Тема: Інше
Тема розширена: Підстави відмови Уаснику згідно ст 17 ЗУ Про публічні закупівлі
Суть питання: Згідно частини 2 статті 17 ЗУ «Про публічні закупівлі» в новій редакції:

2. Замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків – протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору.

Чи вважається фактом застосування санкцій у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків в розумінні частини 2 статті 17 ЗУ ситуація, коли Замовник вимагає сплати штрафних санкцій за раніше укладеним договором між Замовником та Учасником, який було достроково розірвано Замовником, але Учасник не згоден з нарахуванням штрафів та/або відшкодуванням збитків за цим договором, і на момент проведення оцінки тендерної пропозиції Учасника ще не має рішення суду, яке набрало чинності, і яке підтверджує законність застосовування Замовником санкцій.

Відповідь на запит 1371/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що аналогічна відповідь міститься у запиті 74/2020 за посиланням https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=11ed44bf-c3c6-428b-878d-b545f34729e3&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2