Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від ФОП
Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Суть питання: Порядок сертифікації уповноважених осіб. Затверджений Наказом мінекономіки
Відповідь на запит 1270/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до абзацу другого частини восьмої статті 11 Закону Порядок організації тестування уповноважених осіб визначається Уповноваженим органом.

Поряд з цим зазначаємо, що Порядок організації тестування уповноважених осіб (далі - Порядок), затверджений наказом Мінекономіки від 06.08.2021 № 376-21, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29 вересня 2021 р. за № 1271/36893.

Так,  Порядком передбачено здійснення тестування уповноважених осіб  з метою підтвердження рівня володіння необхідними (базовими) знаннями у сфері публічних закупівель на вебпорталі Уповноваженого органу з питань закупівель.

Водночас зазначаємо, що Порядком не передбачено сертифікації уповноважених осіб. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Уповноважена особа
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2