Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Запорізький обласний центр зайнятості
Тема: Предмет закупівлі
Тема розширена: Визначення предмета закупівлі послуг з професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації для безробітних громадян
Суть питання: Доброго дня. Згідно п. 6 Наказу 454 - визначення предмета закупівлі послуг з професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації для безробітних громадян, що надаються за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, здійснюється за окремими професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань), які визначаються відповідно до Класифікатора професій ДК 003:2010, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28 липня 2010 року № 327, із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до показників третьої – п'ятої цифр Єдиного закупівельного словника.

Разом із цим у Єдиному закупівельному словнику відсутній конкретний предмет, що стосується саме навчання безробітних конкретній професії / спеціальності. Наприклад щодо надання послуги з професійного навчання безробітних за професією "Швачка, "Кухар", "Машиніст екскаватора одноковшового"тощо.

У більшості випадків предмет ДК прописують або 8041 (Послуги різних навчальних закладів, де при розкритті 5 знака відсутній пункт щодо навчання безрлобтіних) або 8053 (Послуги з професійної підготовки спеціалістів) де також немає жодного посилання щодо навчання безробтіних.
Крім цього, існує практика, коли при визначенні предмета закупівлі для навчання безробтних вказують 99999 (тобто предмет не визначено).

Чи вірна думка, що при визначенні предмету закупівлі стосовно навчання безробтіних ми маємо право вказувати назву професії (спеціальності) та не вказувати код предмету закупівлі, а прописувати 99999-9.

Прошу надати чітку відповідь на поставлене питання, дякую
Відповідь на запит 156/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання міститься на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=7854d62e-ef7f-4fe0-9b8c-82695cb8b61a&lang=uk-UA у запиті 772/2018.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2