Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Державна митна служба України
Тема: Планування закупівель
Тема розширена: включення до річного плану
Суть питання: Доброго дня! Звертаюся до Вас з наступним.
Після перегляду відео "Планування закупівель, випуск 2" та переглянувши листи - роз'яснення на Вашому ресурсі про планування, маємо намір розпочати проведення закупівель на 2022 вже в вересні- жовтні цього року, тобто під очікувану вартість.
Нажаль, на даний час, в нашому органі є розбіжність в поглядах стосовно можливості проведення таких закупівель, адже відсутність в вересні- жовтні п.р. ані Закону про бюджет, ані затвердженого кошторису, в т.ч. тимчасового, унеможливлює, в свою чергу, сформувати та затвердити річний план закупівель на 2022 рік (за всіма без виключення видатками, не тільки за видатками на оплату комунальних послуг),
Отже, доходимо висновку, що бюджетний запит не може стати підставою для формування річного плану закупівель та проведення закупівель, в т.ч. під очікувану вартість.
Також, є підозра, що казначейством не прийме заключені договори до реєстрації без відповідних асигнувань. передбачених в кошторисі.
Враховуючи сказане та посилаючись на Ваші роз'яснення, прошу Вас підтвердити чи спростувати позицію нашого органу з приводу можливості або неможливості початку проведення закупівель на підставі лише бюджетного запиту та/або надати уривок, який нам необхідно буде включити в порядок проведення закупівель нашої організації, та відповідний уривок для включення в проект договору для реалізації такої можливості. Можливо, можете надати власний порядок проведення закупівель для прикладу, який враховує таку можливість.
ДЯКУЮ!
Відповідь на запит 515/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 10.09.2020 №3304-04/55366-06 “Щодо передумов здійснення закупівель”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:  

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F55366-06%20

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2