Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Паніна А.В.
Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Суть питання: 1. Чи можуть бути покладені обов'язки УО на штатного працівника держслужби без його згоди, і без доплати за додаткове навантаження?
2. Чи можливе, на законних підставах, внесення до посадової інструкції держслужбовця обов'язків уповноваженої особи з публічних закупівель?
3. Яким чином здійснити доплату держслужбовцю за УО без введення до штату посади "Уповноважена особа", враховуючи положення ст.52 Закону 117-IX від 19.09.2019?
Відповідь на запит 87/2022

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання містяться в листі від 10.04.2020 № 3304-04/24218-06 “Щодо організації закупівельної діяльності замовника” (Щодо способів визначення уповноваженої особи, Який оклад встановлювати фахівцю з публічних закупівель? Як встановлювати доплату працівникові?), розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=24218

Разом з тим зазначаємо, що визначення або призначення уповноважених осіб здійснюється замовником самостійно з урахуванням трудового законодавства.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Уповноважена особа
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2