Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району м.Київ"
Тема: Відкриті торги
Суть питання: Доброго дня, час від часу замовники в своїх тендерних документаціях встановлюють вимогу для учасників "надати довідку з банківськими рахунками актуальними на дату подання". Чи може бути однією з причин відхилення учасника, тому що учасник надав довідку з банківськими реквізитами, яка датована за 4 місяці до подачі документації? І чи можливе подання пропозиції учасником через один з авторизованих майданчиків у вихідний день (субота, неділя та/або святковий день)?
Відповідь на запит 465/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічні за змістом питання надано відповідь у запитах 1093/2019 та 364/2020, розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланнями https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=9c51e6b7-fbb6-47c3-a20b-7544cb3fe51d&lang=uk-UA та https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=63fb48d7-b608-44e0-971f-a8614428511d&lang=uk-UA

У свою чергу, вимоги до функціонування електронної системи закупівель, вимоги до електронних майданчиків та відповідальність операторів авторизованих електронних майданчиків визначаються Порядком функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків (далі – Порядок функціонування системи), який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166.

При цьому відповідно до абзацу тринадцятого пункту 2 Порядку функціонування системи, робочий час – проміжок часу з понеділка до п’ятниці з 8 години 00 хвилин до 18 години 00 хвилин (крім вихідних та святкових днів).

Водночас Порядок функціонування системи не містить обмежень щодо доступу користувачів до кабінету на авторизованому/попередньо авторизованому електронному майданчику за винятком випадків припинення роботи авторизованого/попередньо авторизованого електронного майданчика для проведення технічно-профілактичних робіт, що передбачено абзацом десятим Порядку функціонування системи.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відхилення тендерних пропозицій Розгляд тендерних пропозицій
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2