Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ТОВ "ПТІ "КИЇВОРГБУД"
Тема: Оскарження процедур закупівель
Суть питання: Чи є підставою для відхилення тендерної пропозиції (відповідно до абзацу третього пункту 1 частини першої статті 31 Закону 922-VIII) відсутність в документах, що підготовлені учасником закупівлі (довідки та інше) унікального номеру оголошення про проведення процедури закупівлі?

Чи буде учасник процедури закупівлі вважатись таким, що не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 цього Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства?
Відповідь на запит 468/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання міститься у запиті № 467/2021 за посиланням: https://me.gov.ua/old/InfoRez/Details?lang=uk-UA&id=75d10c69-3672-4247-b269-516f863a7e6b

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оскарження процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2