Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Комунальне некомерційне медичне підприємство "Лікарня інтенсивного лікування "Кременчуцька"
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі"
Суть питання: Чи є порушенням, якщо в Тендерній документації (ТД) вказали, що необхідно надати документ, що підтверджує інформацію учасника, щодо відповідності встановленим кваліфікаційним критеріям згідно ст. 17 Закону, а саме:
10) юридична особа, яка є учасником, не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень?
Сума закупівлі робіт становить 11 870 326,00 грн.
Але в Додатку №3 ТД чітко прописали, що надати довідку у довільній формі про те, що юридична особа, яка є учасником, має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо їх обов’язковість передбачена чинним законодавством.
А також вказали в ТД, що Документи та інформація, які вимагаються замовником відповідно до вимог цієї тендерної документації у складі тендерної пропозиції, але не передбачені чинним законодавством України для учасників, не подаються останніми в складі своєї тендерної пропозиції. При цьому, такий учасник повинен у складі тендерної пропозиції надати або аналог документу (при наявності) з відповідним поясненням подання аналогу документу або пояснювальну записку з обґрунтуванням та причинами неподання документів та інформації, у т.ч. аналогів документу/інформації. Будемо дуже вдячні Вам за відповідь по даному питанню.
Відповідь на запит 44/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на подібне питання зазначена у запиті від 10.01.2017 № 20/2017 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=ef90771d-dba5-4ee5-aeee-8a5f7975aa50&lang=uk-UA

Водночас відповідь на питання міститься в листах від 24.04.2017 № 3304-06/13652-06 "Щодо застосування статей 17, 32 Закону України “Про публічні закупівлі”   та  16.11.2017  № 3304-06/41825-06 "Щодо надання узагальнених рекомендацій для складання тендерної документації", розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланнями:

http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-06%2F13652-06

http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-06%2F41825-0

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2